پنجشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۱
۰۱:۰۷ - ۲۷ تير ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۴۰۴۸۱
آموزشی

فیلم/ عذرخواهی سازمان سنجش از داوطلبان کنکور سال ۱۴۰۲

سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه‌ای ضمن عذرخواهی از داوطلبان اعلام کرد: کنکور سال آینده بر اساس مصوبه جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود.

سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: "با توجه به ماده واحده تکمیل و اصلاح موادی از سیاست‌ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی (پس از پایان متوسطه) مصوب جلسه ۱۷ خرداد ماه سال جاری شورای عالی انقلاب فرهنگی که در تاریخ ۲۵ تیرماه سال جاری ابلاغ شده است و نظر به اینکه در ماده ۱۰ مصوبه مذکور اعلام شده است که از تاریخ تصویب لازم الاجر است؛ ضمن عرض پوزش از کلیه داوطلبان عزیز و والدین محترم آنان، به استحضار می‌رساند آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ بر اساس مصوبه فوق‌الذکر شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می‌شود. "

در ادامه این اطلاعیه آمده است: "جزئیات فنی و اجرایی این آزمون پس از تصویب در شورای سنجش و پذیرش دانشجو اطلاع‌رسانی خواهد شد.

هفته گذشته سازمان سنجش آموزش کشور با صدور دو اطلاعیه مجزا تاکید کرده بود کنکور سال ۱۴۰۲ همانند آزمون سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود و مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص تغییرات در کنکور به علت اینکه تا ۱۵ تیر امسال به این سازمان ابلاغ نشده است، از سال ۱۴۰۳ اجرایی خواهد شد.

iribnews.ir
  • 16
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۹
غیر قابل انتشار: ۱۰
جدیدترین
قدیمی ترین
چرا شورای عالی انقلاب خودش مجری مصوباتش است.طبق قانون وقتی حتی دولت مصوبه‌ای دارد باید اول مجلس آنرا تصویب وبرسی کند وبعد شورای نگهبان وبعد به دولت ابلاغ شود چگونه است که به تازگی شورای انقلاب فرهنگی خودش قانون می نویسد وخودش تصویب می کند وخودش اجرا .واعضا آن نیز در مواردی انتخابی بوده اند نه با سلسله مراحل انتخابی آکادمیک و علمی و تخصصی.
مشاهده کامنت های بیشتر