چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
۲۰:۵۵ - ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۵۰۰۱۱۴
آموزشی

فیلم/ ماجرای عدم برگزاری آزمون دکتری در بیمارستان طالقانی!

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور علت تاخیر ۲۰ دقیقه‌ای در شروع کنکور دکتری در بیمارستان طالقانی برای داوطلبان کرونایی را تشریح کرد.

فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد فیلمی که در فضای مجازی منتشر شده با مضمون تأخیر در آغاز برگزاری کنکور دکتری در بیمارستان طالقانی گفت: تأخیر ۲۰ دقیقه ای در شروع آزمون دکتری داوطلبان کرونایی بوجود آمد که برای جبران این تاخیر زمان کافی به این داوطلبان اختصاص داده شده است تا این داوطلبان در بیمارستان آزمون خود را بدون نگرانی به پایان برسانند.

زرین آمیزی در ادامه با بیان اینکه کنکور داوطلبان کرونایی در کمال آرامش در حال برگزاری است، اضافه کرد: ۲۱ داوطلب مبتلا به کرونا (corona) در این بیمارستان حضور دارند و سایر داوطلبان کرونایی در استان های دیگر و در بیمارستان های مشخص شده آزمون می دهند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه گفت: سازمان سنجش برای جلوگیری از ابتلای مراقبان آزمون به کرونا، کارکنانی را که اکنون مبتلا به این ویروس هستند، به بیمارستان طالقانی اعزام کرده است.

زرین آمیزی در افزود: محل آزمون داوطلبان مبتلا به ویروس کرونا با ابلاغ معاونت درمان وزارت بهداشت و تصمیم آنها انتخاب شده است.

وی در ادامه درباره علت این تاخیر در شروع آزمون گفت: داوطلبان کرونایی نیازمند تمهیدات بیشتری برای رعایت پروتکل های بهداشتی هستند و علت تاخیر صورت پذیرفته هم همین موضوع بود.

yjc.ir
  • 15
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر