شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱
۱۷:۳۴ - ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۲۰۳۲۸
آموزشی

فیلم/ کتک زدن یک دانش‌آموز توسط معلم در مدرسه؛ واکنش آموزش و پرورش

اخیرا ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده که کتک زدن یک دانش‌آموز در مدرسه را نشان می‌دهد.

واکنش آموزش و پرورش فارس به فیلم تنبیه یک دانش آموز

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس، با تائید محتوای فیلم منتشر شده از تنبیه بدنی یک دانش آموز توسط یک معلم، به تشریح موضوع پرداخت و بر حساسیت بالا در این موارد و پیگیری جدی چنین موضوعاتی تاکید کرد.

حمیدرضا شعبانی به ایسنا گفت: حوالی ظهر روز شنبه ۱۷ اردیبهشت در کلاس پایه دهم دبیرستان ناصریان شیراز، یکی از معلمان، دانش آموزی را تنبیه کرده که فیلم آن شامگاه شنبه، در فضای مجازی منتشر و موجب واکنش اجرایی سریع آموزش و پرورش شد.

شعبانی با بیان اینکه موضوع اول وقت امروز یکشنبه ۱۸ اردیبهشت از طریق آموزش و پرورش ناحیه ۲ شیراز، مورد پیگیری قرار گرفت، گفت: براساس بررسی‌های اولیه، معلم مربوطه طی تماسی با دانش آموز، از وی دلجویی کرده و موضوع به صلح و سازش بین معلم و شاگرد انجامیده است.

این مقام مسئول در عین حال ضمن تاکید براینکه تنبیه بدنی، شان دانش آموز و معلم، جزو خطوط قرمز آموزش و پرورش است، گفت: با توجه به اینکه رفتاری خلاف قانون حادث شده، موضوع قاعدتا پیگیری و دنبال می‌شود.

شعبانی با بیان اینکه در اولین فرصت، معلم و دانش آموز فراخوان شده و شرح ماجرا دریافت و مسائل به شکل قانونی دنبال می‌شود، گفت: آموزش و پرورش فارس، همواره به دنبال حفظ و ارتقاء شان دانش آموزان و معلمان تلاشهایی را انجام داده است.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس خاطرنشان کرد: ما امیدوار هستیم که با انجام و تسری رفتارهای پیشگیرانه، در آینده شاهد چنین رخدادهایی در محیط‌های آموزشی نباشیم.

rouydad24.ir
  • 17
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۱۰
غیر قابل انتشار: ۱۳
جدیدترین
قدیمی ترین
را از وقتی معلم ها ب حقوق چندر غازشون اعتراض کردن همش از مدارس فیلم در میاد ؟؟؟؟؟بردن دوربین ب مدرسه عیر قانونیه از قبل معلم عصبی میکنن با توهین بغد با دوربینی ک اماده کردند فیلم میگیرند
پدر و مادر اگه بچشون رو تربیت میکردن این معلم نمیخواست تربیتش کنه!!! شوخی به موقع و در چارچوب خودش جایز هست نه هرطوری!
پدر و مادر اگه بچشون...
احتمالأ شما جایی رشد کردید که با کتک تربیت می کردند چون ما حیوانات را هم کتک نمی زنیم. بچه هر کاری هم کرده باشه معلم حق زدن نداره.متاسفم برای کسانی که مجبورند با شما زندگی کنند و امیدوارم سرپرست خانواده نباشید.
مشاهده کامنت های بیشتر