یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹
۱۶:۵۵ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۵۰۰۰۸۲
فوتبال ایران

باشگاه پرسپولیس رسما از عبدالرضا امیراحمدی شکایت کرد

فیلم/ عذرخواهی کنایه آمیز و معنا دار مجری شبکه یک از تیم پرسپولیس

عبدالرضا امیراحمدی، مجری شبکه یک سیما بعد از انتشار حرف های حاشیه بر انگیزش در برنامه روز گذشته صبحگاهی شبکه یک، صبح امروز روی آنتن زنده از هواداران تیم تیم فوتبال پرسپولیس تهران یک عذرخواهی معنی دار انجام داد.

این مجری صدا و سیما امروز در گفتگوی زنده با بخش ورزشی برنامه صبحگاهی شبکه اول سیما ضمن عذرخواهی از هواداران پرسپولیس و تقدیر از کادر فنی، کاپیتان سیدجلال حسینی از زحمات دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و نگاه عادلانه ایشان به کل خانواده ورزش اشاره کرده ولی در پایان با بیان یک جمله به کنایه گفت «خدا همه رفتگان ما را بیامرزد بالاخص مرحوم گالیله!»

این ویدئو از صبح امروز بازتاب زيادي در فضای مجازی داشته و حسابی وایرال شده است و واکنش های زیادی از سوی هواداران پرسپولیس و استقلال در کانال هواداری بهمراه داشته است.

در واقع از صحبت های امیر احمدی میتوان به این شکل برداشت کرد که منظور او این بوده که «گالیله را هم تحت فشار مجاب کردند که بگوید زمین گرد نیست و او ناچار شد بگه که نیست در صورتی که می دونست گرد است» هدف امیر احمدی هم گویا از گفتن جمله آخر این بوده است که من تحت فشار ناچار به عذرخواهی از هوادارن پرسپولیس شدم.

امیراحمدی عصر روز گذشته نه در تلویزیون؛ بلکه در فضای مجازی ویدئویی منتشر کرد و از هواداران باشگاه پرسپولیس عذرخواهی کرد و گفت که صحبت هایش فقط یک کل کل ساده بوده است. نکته عجیب این که او گفت به جای اینکه نگران بازگشتن دلار به کانال ۲۴ هزارتومانی باشیم، به این مسائل پرداخته شده تا به نوعی گمراه شویم.

حرف های این مجری در شبکه یک سیما در حالی خشم پرسپولیسی ها را برانگیخته بود که دو روز قبلش، علی مرادی، یکی از مجریان شبکه سه، با انتشار یک استوری در صفحه شخصی شبکه اجتماعی اینستاگرام خود و با کنایه به قهرمانی پرسپولیس در توهینی عجیب نوشت: «وقتی پای اسب را ببندی، خر قهرمان می شود». او اسب را به رنگ آبی و خر را به رنگ قرمز در استوری اش منتشر کرد تا هیچ شک و شبهه ای باقی نماند!

باشگاه پرسپولیس روز قبل با انتشار بیانیه ای نسبت به عملکرد مجریان صدا و سیما روی آنتن زنده واکنش نشان دادند و خواستار این شده اند که در تلویزیون به صورت رسمی عذرخواهی کند. آن ها از مسوولان صداوسیما هم خواسته اند با این مجریان برخورد کنند.

در تازه ترین مورد هم، سید جلال حسینی، کاپیتان باشگاه پرسپولیس که قرار بود دیشب در برنامه فوتبال برتر شبکه سه حاضر شود، عنوان کرده بود به علت توهین مجریان تلویزیون به باشگاه پرسپولیس حاضر نیست فعلاً در برنامه ای از صداوسیما شرکت کند، مگر این که رسماً از هواداران باشگاه عذرخواهی شود.

باشگاه پرسپولیس رسما از مجری تلویزیون شکایت کرد

با اعلام علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای پرسپولیس، این باشگاه از مجری شبکه یک شکایت خواهد کرد.

صبح دیروز در یک برنامه زنده تلویزیونی دو مجری آن با لحنی کنایه آمیز قهرمانی پرسپولیس را به حمایت‌های وزارت ورزش مرتبط دانستند و این صحبت‌ها بازتاب زیادی هم در فضای مجازی ایجاد کرد. 

صحبت های این مجری با واکنش پرسپولیسی ها همراه شد و عبدالرضا امیراحمدی صبح امروز از پرسپولیسی ها عذرخواهی کرد اما در انتها با نام بردن از گالیله به شکلی کنایه‌آمیز و دو پهلو نشان داد که بالاجبار تن به این کار داده است.


در همین راستا علیرضا اشرف، مدیر روابط عمومی پرسپولیس در صفحه شخصی خود این عذرخواهی را توهین مجدد دانشته و از شکایت باشگاه از این مجری خبر داد.

footballi.net
  • 12
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر