دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۱۴:۴۸ - ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۱۱۰۳۴۲
فوتبال ایران

مصاحبه جنجالی آرش فرزین علیه علی پروین: پدرم گفت با دختر پروین ازدواج کنی نمی‌بخشمت

آرش فرزین در فوتبال ایران اسمی آشناست. مترجم راینر زوبل آلمانی که هدایت پرسپولیس را برعهده داشت و ترجمه‌های اشتباه او حسابی جنجال‌ساز شد. حالا او در مصاحبه‌ای از علی پروین و ازدواج با دختر اسطوره باشگاه پرسپولیس گفته است که در ادامه می‌خوانید:

*سال ۷۰ و قبل از مرگ پدرم به خواستگاری دختر آقای پروین رفتم و پروین به من گفت دخترم را به بچه آدم مطرب نمی‌دهم. این حرف برای پدرم خیلی سنگین بود. 

*پدرم از حرف پروین بسیار ناراحت شد و گفت من تمام وقتم را زمانی که در ایران بودم برای ایشان و پرسپولیس گداشتم و ۷۵۰ هزار تومان در آن سال خرج کردم و آهنگی برای پرسپولیس خواندم و همه پولی که از فروش کاست‌ها جمع‌آوری شد را به علی پروین دادیم تا خرج باشگاه کند. حالا شدم مطرب؟ 

*پدرم در رستوران به پیشم آمد و گفت: اگر روزی من مرُدم و تو با دختر این آدم ازدواج کردی، من از تو نمیگذرم. وآن اتفاق افتاد. فرزین مُرد. من با ایشان ازدواج کردم و آهِش من را گرفت.

بیوگرافی آرش فرزین

آرش فرزین داماد سابق علی پروین می باشد او مدتی بعنوان مترجم آلمانی راینر زوبل آلمانی که مربی باشگاه پرسپولیس فعالیت داشت که البته ترجمه های اشتباهش حسابی جنجالساز شد.

او پسر علی کبیر تکمیلی نژاد معروف به فرزین خواننده پاپ لس آنجلسی میباشد ولی بیشتر او را به عنوان داماد علی پروین فوتبالیست و مربی سابق تیم ملی ایران می شناسند.

ماجرای جنجالی ازدواج و طلاق

آرش فرزین سالها پیش با لادن پروین دختر علی پروین ازدواج کرد ولی بعداز به دنیا امدن یک پسر به نام والا رضا از هم جدا شدند.

لادن پروین چند سالیست در عرصه بازیگری فعالیت دارد و در فیلم های متروپل و دربست آزادی به ایفای نقش پرداخته است.

فعالیت خوانندگی

آرش کبیر توکلی نژاد ملقب به آرش فرزین که اکنون در میانه های چهارمین دهه زندگی اش قرار دارد، با سابقه حضور در ‏پرسپولیس چهره شناخته شده ای برای فوتبالدوستان است. او البته به تازگی به حوزه جذاب و پرطرفدار خوانندگی هم وارد ‏شده و طبق شنیده ها تا چندی دیگر نخستین آلبوم او به بازار موسیقی عرضه خواهد شد. 

او گفته تصمیم دارم ۵ آهنگ ماندگار پدر را بازخوانی کنم. آهنگ های گریه نکن، عشق من، باور نکردی، تو کی هستی و ریمیکسی از تعدادی از آهنگ های به یاد ماندنی که هنوز در ذهن مردم هست.

اقداماتش انجام شده است. مشکلی در این رابطه وجود ندارد. فکر می کنم تا دو ماه آینده، بدون حرف پیش و اگر مشکل خاصی پیش ایجاد نشود، این آهنگ ها منتشر شود.

khabarvarzeshi.com
  • 14
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر