یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
۰۰:۰۹ - ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۶۰۲۲۷
فوتبال ایران

شیران: ۹۸ درصد بازیکنانی را که فرهاد مجیدی درخواست داشت را جذب کردیم/ خسرو حیدری: ۹۸ درصد هم جدا شدند

فریاد شیران: مسعود ریگی در خواست رقم بالایی داشت/ ریگی: به جان مادرم دروغ می‌گویید!

ناصر فریادشیران پس از شکست استقلال مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: بازی بسیار قابل قبولی را داشتیم. بازیکنان وظایف تاکتیکی خودشان را انجام دادند. در مقابل تیمی قرار گرفتیم که ثروتمند است و شرایط مالی خیلی مناسبی دارد. الهلال از بازیکنان خارجی و حرفه‌ای خودش استفاده کرد و متأسفانه نتیجه را به تیم حریف واگذار کردیم.

معاون باشگاه استقلال در مورد اینکه هواداران استقلال نسبت به عملکرد مدیریت باشگاه انتقاد دارند و معتقدند قرارداد برخی بازیکنان تمدید نشد و با برخی توافقات لازم صورت نگرفت، عنوان کرد: بازرسی کل کشور از مدیران عامل باشگاه‌ها دعوت کرد. احمد مددی به عنوان مدیرعامل باشگاه در جلسه حاضر شد. در آنجا یک شرایط مالی تعیین کردند که باشگاه استقلال هم براساس همان شرایط و مجوز وزارت ورزش عمل کرد. ما نمی‌توانیم بازیکن ۲۵-۲۰ میلیاردی جذب کنیم. بعضی از بازیکنانی که درخواست‌های بالا داشتند را باشگاه نتوانست جذب کند و طبیعی است که باشگاه‌هایی که شرایط مالی بهتری دارند این بازیکنان خوب ما را جذب کردند.

فریادشیران در مورد اینکه آیا فرشید اسماعیلی درخواست ۲۰ میلیاردی داشت، گفت: مشکل او مالی نبود. فرشید اسماعیلی بحث انضباطی داشت و باشگاه با او قرارداد نبست.

وی در مورد درخواست مالی مسعود ریگی عنوان کرد:‌ او درخواست ۱۵ تا ۲۰ میلیاردی داشت و ما نتوانستیم این مبلغ را فراهم کنیم.

معاون باشگاه استقلال افزود: باشگاه طبق اصول حرفه‌ای و اخلاقی رفتار می‌کند و تابع بازیکن نیست. در بحث نقل و انتقالات کمیته نقل و انتقالات تصمیم گرفت. حتی در بعضی جلسات سرمربی تیم هم حضور داشت و خودش هم گفت که اگر در جلسه هیأت مدیره نبودم باورم نمی‌شد که بازیکنی چنین مبالغی بخواهد. 

فریاد شیران در مورد فروش مهدی قائدی اظهار داشت: این اتفاقی خیلی خوب و گران‌ترین انتقال یک بازیکن ایرانی به خارج از کشور بود. او و همسرش دوست نداشتند که در ایران بمانند و باشگاه تصمیم گرفت در شرایط خیلی خوب او را انتقال بدهد.

معاون باشگاه استقلال در گفت‌وگو با فوتبال برتر در خصوص پیامک مسعود ریگی و قسم مادرش مبنی براینکه چنین درخواستی از باشگاه استقلال نداشته، عنوان کرد:‌ او اصلاً در باشگاه حضور پیدا نکرد. مدیر برنامه‌هایش آمد. مبلغی که او درخواست داشت بالا بود و باشگاه نمی‌توانست آن را پرداخت کند. 

وی افزود:‌ اگر انصاف را رعایت کنیم خیلی بهتر است. باشگاه تیم را اعزام و بهترین هتل و امکانات را فراهم کرده است. همین امروز صبح به حساب بازیکنان پول واریز شد. باید مقداری آرامش داشته باشیم. باخت بدی داشتیم. همه بازی‌ها برد و باخت دارد اما نباید بگوییم باشگاه شرایط بدی دارد. ما گابریل پین را آوردیم. ۹۸ درصد بازیکنان مورد نظر فرهاد مجیدی جذب شدند اما به هرحال الهلال تیم ثروتمندی است. ما نمی‌توانیم مانند آن بازیکنان را جذب کنیم و همیشه مقابل الهلال شرایط سختی داشتیم. 

خسرو حیدری در واکنش به اظهارات شیران گفت: ۹۸ درصد بازیکنان استقلال هم جدا شدند.

همچنین مسعود ریگی در واکنش به ادعای فرهاد شیران مبنی بر درخواست افزایش مبلغ قراردادادش گفت: به جان مادرم دروغ می‌گویید.

farsnews.ir
  • 10
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر