جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹
۱۴:۲۸ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۱۲۰۰۱۴۷
فوتبال ایران

فیلم/ ماجرای درگیری لفظی فرهاد مجیدی با افسر راهنمایی و رانندگی چه بود؟

فرهاد مجیدی با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود، درباره درگیری اش با یک افسر راهنمایی و رانندگی توضیح داد.

 

 

بیشتر بخوانید:

 

 

 

 

مجیدی نوشت: متاسفانه بعضی از افراد بجای انجام وظیفه، مردم ازاری یاد گرفته اند. ما امنیت شهر و مردم رو از تلاش و جانفشانی عزیزان ناجا داریم. دیشب بعد از سفر اهواز و خروج از فرودگاه مهرآباد، در یکی از اتوبان های تهران به سمت منزلم در حرکت بودم که با ایست ناجا توقف کردم. مامور مربوطه بلافاصله بعد از توقف من در کمال بی ادبی و توهین، از من درخواست تست الکل کرد! من هم تست دادم و وقتی که گفتم من از اهواز و فرودگاه آمدم نه مهمانی و فهمید که من در حال فیلم گرفتن از ادبیات نامناسبش هستم با بی ادبی و به دروغ گفت سرعت شما زیاد بوده! و ماشین را به دلیل سرعت زیاد توقیف کرد. من هم به قانون احترام گذاشتم اما کلیه مکالمه را فیلم گرفتم تا برای برخورد با مامور خاطی تحویل مراجع مربوطه بدهم.

 

 

پاسخ پلیس به ویدئوی منتشره فرهاد مجیدی

در واکنش به انتشار این ویدئو سرهنگ جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور کشور توضیحاتی را به خبرآنلاین می دهد. او می‌گوید:«بلافاصله پس از انتشار این پست و ویدئو همکارانم در جریان ماجرا قرار گرفتند. ما با افسرمان که شب گذشته در حین انجام ماموریت خودروی توسان را متوقف کرده است ارتباط گرفتیم و ایشان یک بار دیگر شرح گزارشی که دیشب ارائه داده بود را نقل کردند.»

 

این مقام مسئول ادامه می‌دهد:«خودروی توقیف شده بر اساس سرعت‌سنج پلیس ۱۳۰ کیلومتر سرعت داشته درحالی که سرعت مجاز در بزرگراه مدرس ۸۰ کیلومتر است. افسر مربوطه از راننده خودرو درخواست مدارک خودرو را دارد که متاسفانه راننده مدارکی ارائه نمی کند. این سرعت غیر مجاز و نداشتن مدارک برای توقیف خودرو کافی است و در حقیقت افسر مربوطه مر قانون را اجرا کرده است.»

 

اما درباره ویدئو و گلایه مجیدی از گرفتن تست الکل از او سرهنگ جهانی می‌گوید:«وقتی راننده ای سرعت غیر مجاز دارد و مدارک هم همراهش نیست، فارغ از اینکه راننده چه شخصی باشد، افسران ما موظف به گرفتن تست الکل هستند. البته اینجا تست الکل گرفته نشده و تنها از آقای مجیدی خواسته شده در صورت افسر ما فوت کنند. حتی همکاران ما می دانستند که ایشان در حال گرفتن فیلم هستند و وظیفه شان را انجام داده اند.»

 

این مقام مسئول در پلیس راهور ادامه می‌دهد: «راستش انتظار ما اتفاقا از چهره‌های سرشناس بیشتر از شهروندان عادی است. آنها که می دانند همه ما در مقابل قانون برابر هستیم. همکار من از کجا باید بداند آقای مجیدی از یک مسابقه ورزشی تشریف آوردند. ایشان چرا مدارک ارائه نکرده اند و چرا سرعت‌شان سرعت مجاز برای تردد در بزرگراه مورد نظر نبوده است؟ در زمان توقف خودرو که همکاران من اطلاع نداشتند سرنشین خودرو چه کسی است.»

 

جهانی با خواهش از چهره هایی چون مجیدی می‌گوید:«قطعا به دلیل اینکه شما الگوهای جوانان کشور هستید در این فصل حادثه خیز، خواهش مان این است که با رعایت بیشتر به قوانین رانندگی، الگویی برای مردم‌مان در احترام به قوانین رانندگی شوید تا انشالله در عید امسال از میزان حوادث تلخ و ناگوار رانندگی بکاهیم. خود شما قطعا با توجه مجدد به ویدئوی منتشره می بینید آقای مجیدی به همکارما می‌گوید من باید خجالت بکشم بگویم در صورت من فوت کن چون بازیکن استقلالم؟ به هر حال باید همه مراقب باشیم که به قوانین احترام بگذاریم .»

 

پست جدید فرهاد مجیدی در اینستاگرام

 

 

  • 17
  • 3
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شاید از دست داده باشید