چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
۲۳:۱۲ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۳۰۲۹۵
فوتبال ایران

فیلم/ گلایه های سید حسین حسینی از مشکلات استقلال و قطع ناگهانی مصاحبه توسط صداوسیما!

سید حسین حسینی بعد از پیروزی تیمش برابر شهرخودرو اظهار داشت: از سال ۱۳۹۱ تا امروز در خدمت تیم استقلال تهران هستیم اما شرایط این روزهای ما واقعا تاسف آور است و نمی دانم چرا این مشکلات فقط برای تیم بزرگی چون استقلال روی می دهد؟!

وی ادامه داد: از این شرایط خسته شدیم، ما حتی امکانات اولیه را هم نداریم. وضعیت زمین تمرینی ما، رختکن، شرایط تیم و مسایلی از این دست واقعا تاسف انگیز است.  هر مدیرعاملی به استقلال می آید کارایی لازم را ندارد اما این ماه های اخیر غیرقابل تحمل شده و بازیکنان در شرایط سختی هستند.

دروازه‌بان استقلال تهران با اشاره به بازی این تیم برابر الهلال عربستان گفت: اگر آن‌ها این امکانات را ببینند به ما چه می گویند؟! فقط می خندند. مبلغ قرارداد و یک زمین تمرین چیز زیادی نیست اما دیگر اینقدر صحبت کردیم که خودمان خسته شدیم و فقط می توانم بگویم این وضعیت در حد و اندازه های تیم بزرگی چون استقلال نیست. 

وی تاکید کرد: شغل ما فوتبال بازی کردن است و از همین راه درآمدزایی داریم. ما هم خانواده داریم و همیشه هم نمی‌شود بازی کرد و سن خاصی دارد. طبیعی است روی مبلغ قرارداد خود حساب می کنیم اما الان برخی بازیکنان ۳۰، گروهی ۵۰ و عده‌ای هم ۶۰ درصد گرفته اند که به هیچ عنوان خوب نیست.

حسینی در مورد بازی برابر شهرخودرو هم گفت: با اتفاقاتی که در این روزها افتاده بود واقعا برای این بازی آماده نبودیم. شرایط روحی بازیکنان خوب نیست اما خدا را شکر می‌کنیم که بردیم و ۳ امتیاز این بازی را به هواداران تقدیم می کنیم. 

دروازه بان استقلال در حال صحبت در خصوص مشکلات تیم استقلال بود که به طور ناگهانی مصاحبه او در شبکه سه قطع و ادامه اظهاراتش پخش نشد.

varzesh3.com
  • 21
  • 8
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر