یکشنبه ۰۳ تیر ۱۴۰۳
۱۱:۵۸ - ۲۳ مهر ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۷۰۰۲۳۸
فوتبال ایران

فیلم/ تجمع هواداران پرسپولیس مقابل مجلس و درخواست برای استیضاح سلطانی فر!

تعدادی از هواداران باشگاه پرسپولیس با حضور در برابر ساختمان مجلس شورای اسلامی خواهان رسیدگی نمایندگان به شرایط این تیم شدند.

حدود ۲۵۰ نفر از هواداران تیم باشگاه پرسپولیس صبح امروز با حضور در برابر ساختمان مجلس شورای اسلامی خواهان رسیدگی نمایندگان به شرایط این تیم شدند.

* بحث پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ (Branko Ivanković) و حفظ شجاع خلیل زاده و بشار رسن (Bashar Rasan) جزو مهم ترین مسائلی بود که این افراد خواستار پیگیری آنها شدند.

* هواداران با سر دادن شعارهایی علیه وزیر ورزش، اعضای هیات مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس و کارگزار این باشگاه تقاضای استیضاح سلطانی فر و استعفای رسول پناه، رغبتی و یلوه شدند.

* این افراد با شعار علیه به مدیران باشگاه خواهان پاسخگویی آنها نسبت به سرنوشت پاداش آسیایی باشگاه پرسپولیس شدند.

* تجمع کنندگان به طعنه می گفتند چطور مهدی علی نژاد، معاون وزیر ورزش ساعت ۱۲ شب برای رسیدگی به وضعیت باشگاه استقلال به ساختمان این باشگاه می روداما توجهی به مشکلات پرسپولیس ندارد.

* هواداران با شعار وزیر استقلالی، خواستار استیضاح سلطانی فر شدند. آنها به نمایندگان مجلس هم لقب استقلالی دادند و معتقد بودند این افراد بین دو تیم تبعیض قائل می شوند.

* این هواداران طوماری آماده کرده که حدود ۲۰۰ نفر با امضاء زدن آن خطاب به نمایندگان مجلس خواهان تسریع در پرداخت مطالبات برانکو و حفظ بازیکنان کلیدی تیم شدند.

* یحیی گل محمدی از طرف هواداران تشویق شد.

* بیانیه اخیر سرمربی باشگاه پرسپولیس به سوژه تجمع کنندگان تبدیل شده بود.

* در میان این افراد تعدادی جانباز هم حضور داشتند.

* هواداران از پیشکسوتان تقاضا کردند با نشان دادن غیرت خود به یاری پرسپولیس بیایند.

  • 17
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر