سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
۰۹:۰۷ - ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ کد خبر: ۱۴۰۳۰۱۰۱۴۱
فوتبال جهان

گزارش بازی الاتحاد و الهلال ۱۴۰۳/۰۱/۲۳

فیلم/ خلاصه دیدار الاتحاد ۱-۴ الهلال (فینال سوپرکاپ عربستان)

ورزش سه | الهلال موفق شد با نتیجه چهار بر یک از سد الاتحاد گذشته و عنوان قهرمانی سوپرجام را از آن خود کند.

گزارش بازی الاتحاد و الهلال ۱۴۰۳/۰۱/۲۳

پیروزی های پشت سر هم الهلال تمامی ندارد. آن ها در مسابقه فینال سوپرجام عربستان موفق شدند با نتیجه چهار بر یک از سد الاتحاد، قهرمان فصل گذشته لیگ حرفه ای گذشته و عنوان قهرمانی را از آن خود کنند.

تیم فوتبال الهلال خیلی زود و در دقیقه چهارم بازی موفق شد دروازه الاتحاد را باز کند. روی همکاري دیدنی و تماشایی میان صالح الشهری و مالکوم، این وینگر برزیلی بود که در مصاف تک به تک با عبدالله المعیوف قرار گرفت و موفق شد توپ را به تور دروازه بچسباند.

در دقیقه ۲۱ ببرها موفق شدند که کار را به تساوی بکشانند. پس از آنکه عبدالرزاق حمدالله وارد محوطه جریمه شد، با تکل رونان لودی تعادلش را از دست داد و داور با بازبینی صحنه توسط VAR، یک خطای پنالتی برای الاتحاد اعلام کرد.

عبدالرزاق حمدالله مهاجم مراکشی ببرها در مصاف با هموطن خود یاسین بونو قرار گرفت که گلر الهلال ضربه پنالتی را مهار کرد ولی حمدالله در برگشت موفق شد آنرا به گل تبدیل کند.

آبی های ریاض در ادامه باز هم از حریف پیش افتادند. در دقیقه ۴۴ و پس از یک همکاری تیمی تماشایی در سمت چپ، مالکوم توپ را به صالح الشهری رساند و این بازیکن نیز پاس خوبی برای سالم الدوسری ارسال کرد که شوت کاپیتان الهلال وارد دروازه شد تا نیمه نخست با پیروزی دو بر یک الهلال به پایان برسد.

الهلال در دقیقه ۷۳ می توانست به گل سوم نیز دست پیدا کند که شوت تماشایی ساویچ با برخورد به تیرک دروازه به بیرون رفت. آبی ها در دقیقه ۸۴ به گل سوم نیز رسیدند ولی به دلیل حضور سعود عبدالحمید در موقعیت آفساید، این گل رد شد.

حملات الهلال در نهایت گل سوم را برای آنها به ارمغان آورد. پاس ساویچ به مالکوم رسید و ستاره برزیلی نیز با یک شوت محکم به گوشه پایین دروازه، اختلاف را افزایش داد.

آبی های ریاض در دقیقه ۹۶ موفق شدند پیروزی خود را پرگل و شیرین تر کرده و به گل بعدی برسند. حرکت خوب ساویچ از راست و ارسال او در دهانه دروازه به عبدالله الحمدان رسید ولی شوت او را المعیوف برگشت داد. در ادامه ناصر الدوسری موفق شد توپ برگشتی را وارد دروازه کند تا کار ببرها تمام شود.

در نهایت نیز الهلال موفق شد با نتیجه چهار بر یک از سد الاتحاد گذشته و عنوان قهرمانی رقابت های سوپرجام عربستان را با شایستگی از آن خود کند.

varzesh3.com
  • 9
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر