چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۲
۲۲:۲۰ - ۰۱ مهر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۷۰۰۱۵
فوتبال جهان

گزارش بازی بارسلونا و سلتاویگو ۱۴۰۲/۰۷/۰۱

فیلم/ خلاصه دیدار بارسلونا ۳-۲ سلتاویگو (هفته ششم لالیگا)

بارسلونا درحالیکه با دو گل از سلتاویگو عقب افتاده بود در ۱۰ دقیقه پایانی با دو گل لواندوفسکی و یک گل از ژوائو کانسلو موفق شد ۳-۲ پیروز شود.

گزارش بازی بارسلونا و سلتاویگو ۱۴۰۲/۰۷/۰۱

تیم فوتبال بارسلونا در هفته پنجم مسابقات لالیگا امشب میزبان سلتاویگو بود و یک شب بسیار سخت را سپری کرد.

میزبان در این بازي زود روی حملات حریف تسلیم شد و دروازه اش را گشوده دید. در دقیقه ۱۹ اشتباه خط دفاعی کار دست ژاوی داد و استراند لارسن روی پاس دلا توره پشت مدافعان به توپ رسید تا به سمت دروازه حرکت کرده و پا ضربه پای راست دروازه مارک آندره تراشتگن را باز کند.

سلتاویگو در نیمه اول تیم بهتری بود و دقیقه ۴۱ این فرصت را داشت که دروازه بارسا را یک مرتبه دیگر بازي کند که تراشتگن ضربه خطرناک سر لارسن را دفع کرد و مانع از گلزنی او شد.

به همین ترتیب بارسا در نیمه اول با نتیجه ۱- ۰ بازنده به رختکن رفت و در نیمه دوم هم این تفاضل افزایش یافت. تیم میهمان در ادامه بازي سعی داشت حریف را از دروازه دور نگه داشته و بیشتر به سمت جلو حرکت کند.

تلاش آنها در دقیقه ۷۶ به ثمر نشست و آناستاسیوس دوویکاس دومین گل را برای سلتاویگو به ثمر رساند. درحالی که رونالد آرائوخو سعی داشت بازیکن حریف را پس از دریافت پاس به عمق مهار کند او موفق شد با پای چپ توپ را برخلاف جهش تراشتگن وارد دروازه کند.

بارسا امشب از دقیقه ۸۰ در قامت مدعی لالیگا ظاهر شد و ناگهان به بازی برگشت. ارسال چیپ ژوائو فلیکس پشت سر مدافعان پس از برخورد با زمین با ضربه روبرت لواندوفسکی از بالای سر دروازه بان حریف عبور کرد و با برخورد به تیرک افقی دروازه به گل تبدیل شد.

این گل انگیزه بسیاری به آن ها داد تا به بازی برگردند و همین اتفاق تلخ هم برای رافا بنیتز و شاگردانش رقم خورد. لواندوفسکی ۵ دقیقه پس از گل اول این بار روی پاس عرضی ژوائو کانسلو با ضربه پای راست توپ را از کنار مدافع حریف عبور داد و بازی را به تساوی کشاند.

ترستیم فوتبال سلتاویگو از عدم کسب حتی یک امتیاز در این دیدار آنها را بیشتر به عقب کشاند که به بارسا اجازه داد تا بیشتر برای به ثمر رساندن گل برتری حملاتی را ترتیب بدهد.

دقیقه ۸۹ کانسلو یک شب رویایی را برای خودش و بارسا رقم زد تا سکوهای ورزشگاه را منفجر کند. گاوی از حوالی سمت راست محوطه جریمه استارت او به سمت دروازه را دید و بازیکن پرتغالی ارسال هافبک اسپانیایی را پیش از دخالت دروازه بان با پای راست به گل برتری تیمش تبدیل کرد.

بدین ترتیب بارسا طی تنها ۸ دقیقه یک بازگشت باورنکردنی به بازی داشت و دیداری که در این شکست خورده بود را در نهایت با برتری ۳-۲ پشت سر گذاشت.

varzesh3.com
  • 15
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر