سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳
۰۱:۳۱ - ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۲۰۰۸۰
فوتبال جهان

گزارش بازی رایو وایه کانو و بارسلونا ۱۴۰۲/۰۲/۰۶

فیلم/ خلاصه دیدار رایو وایه کانو ۲-۱ بارسلونا (هفته سی و یکم لالیگا)

بارسلونا در دیداری خارج از خانه مقابل رایو وایه‌کانو با نتیجه ۲-۱ شکست خورد.

گزارش بازی رایو وایه کانو و بارسلونا ۱۴۰۲/۰۲/۰۶

شاگردان ژاوی هرناندز که با ۱۱ امتیاز برتری نسبت به رئال در صدر جدول قرار دارند، بعداز شکست شب گذشته تیم کارلو آنچلوتی، انگیزه ی چندانی برای پیروزی نداشتند و در نهایت مغلوب میزبانشان شدند.

دو تیم بازي را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. پس از آن این بازیکنان بارسا بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند ولی در دقیقه ۱۷، روی اشتباه پدری چیزی نمانده بود که تیم میزبان به گل برسد ولی واکنش خوب مارک آندره تراشتگن روی ضربه سرخیو کامیو، دروازه بارسا را بسته نگه داشت.

ولی تنها دو دقیقه بعد، خود کامیو پایه گذار گل اول رایو وایه کانو شد. این بار کامیو با گرفتن توپ از گاوی، پشت محوطه جریمه بارسا خطرساز شد و روی پاس خوب او، آلوارو گارسیا با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

تنها چهار دقیقه بعد، روی یک ضدحمله که توسط گاوی پایه ریزی شد، رافینیا با پاسی در عرضی روبرت لواندوفسکی را صاحب موقعیت کرد ولی واکنش خوب دروازه بان رایو، دروازه این تیم را نجات داد.

در ادامه این بازیکنان بارسا بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نمی توانستند موقعیت خاصی ایجاد کنند. تا این که در دقیقه ۴۲، روی حرکت خوب پدری، این لواندوفسکی بود که صاحب موقعیت شد و توانست دروازه حریف را باز کند اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت.

دو دقیقه بعد، چیزی نمانده که رایو به گل دوم برسد اما ضربه سر کامیو را تراشتگن به خوبی مهار کرد.

در نهایت در این نیمه توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با برتری ۱-۰ میزبان به پایان رسید.

نیمه دوم را رایو وایه کانو بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۳ بود که به گل دوم رسید. فرانسیسکو گارسیا با یک توپ گیری عالی از فرانکی دی یونگ در میانه زمین راهی دروازه بارسا شد و در حالی آرائوخو او را تعقیب میکرد، موفق شد دروازه را باز کند.

بارسا که دیگر چیزی برای ازدست دادن نداشت، پیش کشید و در دقیقه ۶۱، روی پاس آنسو فاتی، این گاوی بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه او را دیمیتریفسکی مهار کرد.

چهار دقیقه بعد، روی یک ارسال بار دیگر کامیو صاحب موقعیت شد اما والی او از کنار دروازه بارسا به بیرون رفت.

هرچه به دقایق پایانی بازی نزدیک می شدیم، حملات بارسا بیشتر می شد، تا اینکه در دقیقه ۸۳، سرانجام قفل دروازه رایو وایکانو باز شد. بعد از اینکه شوت فرانک کسیه توسط مدافعان حریف بلوکه شد، لواندوفسکی از راه رسید و با یک شوت محکم دروازه حریف را باز کرد.

در دقایق باقی مانده بارسا برای زدن گل تساوی پیش کشید و یکی دو موقعیت خوب داشت اما نتوانست از آن ها استفاده کند و بازی با برتری ۲-۱ رایو وایه کانو به پایان رسید.

varzesh3.com
  • 18
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر