دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
۱۹:۴۹ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۳۰۱۸۴
فوتبال جهان

دیدار دوستانه بارسلونا و ویسل کوبه؛ اشک‌های اینیستا پس از خداحافظی از فوتبال ژاپن

بازیکن اسبق بارسلونا در دیداری دوستانه مقابل این تیم، از ویسل کوبه خداحافظی کرد.

بارسلونا در دیداری دوستانه در شهر توکیو ژاپن مقابل ویسل کوبه قرار گرفت و با نتیجۀ ۲-۰ موفق به پیروزی در این بازی شد. گل‌های بارسا در این دیدار را فرانک کسیه در دقیقه ۱۶ و اریک گارسیا در دقیقه ۱۹ به ثمر رساندند.

این بازی دوستانه در واقع بهانه‌ای برای تجدید دیدار دو اسطورۀ باشگاه بارسلونا، ژاوی هرناندز و آندرس اینیستا شد. دو ستارۀ نمادینی که در کنار لیونل مسی، یادآور آخرین دوران طلایی باشگاه تحت هدایت پپ گواردیولا بودند و این بازیکنان برخی از صفحات زیبای تاریخ این باشگاه را با هم نوشتند.

احوالپرسی بین سرمربی بارسا و کاپیتان ویسل کوبه، در راهروی منتهی به زمین چمن بازی، با آغوشی زیبا و لبخندهایی همراه بود که نشان از شادی آنها از دیدار دوباره بود. اینیستا قبل از عکس گرفتن با بازیکنان هر دو تیم، پیراهنی از طرف رافا یوسته، نایب رئیس باشگاه بارسلونا به او اهدا شد. این بازیکن اسپانیایی در پایان ماه می اعلام کرده بود که ویسل کوبه را کمی زودتر از حد انتظار ترک خواهد گفت.

اینیستا در سال ۲۰۱۸ پس از ۱۶ سال حضور در بارسلونا به این باشگاه ژاپنی پیوست و با بلوگرانا به افتخارات بسیاری از جمله فتح ۴ لیگ قهرمانان و ۹ کاپ لالیگا دست یافت.

فروتنی اسطوره تاریخ بارسلونا در برابر ستاره جوان این تیم در جریان دیدار خداحافظی

varzesh3.com
  • 12
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر