دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
۰۸:۵۷ - ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۱۲۰۱۰۲
فوتبال جهان

گزارش بازی ناپولی و یوونتوس ۱۴۰۲/۱۲/۱۴

فیلم/ خلاصه دیدار ناپولی ۲-۱ یوونتوس (هفته بیست و هفتم سری آ ایتالیا)

ورزش سه | یوونتوس در رقابت‌های سری آ، خارج از خانه مقابل ناپولی با نتیجه ۱-۲ شکست خورد.

گزارش بازی ناپولی و یوونتوس ۱۴۰۲/۱۲/۱۴

یوونتوس در هفته بیست و هفتم رقابت های سری آ ایتالیا خارج از خانه مقابل ناپولی با نتیجه ۱- ۲ شکست خورد. این تیم در حالی که ۵ هفته قبل به صدر هم رسیده بود با چند شکست و تساوی پیاپی ۱۲ امتیاز با اینتر صدرنشین فاصله دارد و از کورس فتح اسکودتو عقب افتاده و حالا برای حفظ جایگاه دومی خود از چنگ میلان تلاش می کند.

این تیم در این بازی هم نتوانست برتری خود را دیکته و به شکل موثری حمله کند و در یک بازی متعادل به تساوی رضایت داد.

یووه ابتدای بازی توانست چند بار به دروازه ناپولی نزدیک شود که در خطرناکترین موقعیت، در دقیقه ۱۰ دوشان ولاهوویچ از فاصله ای نزدیک به دروازه ضربه اش را به بیرون فرستاد.

۶ دقیقه بعد ساموئل ایلینگ جونیور از روی خط محوطه جریمه ضربه پای چپ خود را به کنج سمت چپ دروازه ناپولی فرستاد که دروزاه بان آن را به زیبایی مهار کرد.

تیم فوتبال ناپولی بعد از آن رفته رفته بازی را در نیمه اول در دست گرفت. در دقیقه ۲۴ ضربه جیوانی دی لورنزو توسط وویژک شزنی مهار شد.

چند دقیقه بعد متئو پولیناتو از پشت محوط جریمه شانس خود را امتحان کرد که شزنی باز هم تسلیم نشد.

در دقیقه ۳۸ حمد ترائوره هم فرصت داشت اما قبل از رسیدن شوتش به دروازه شزنی توسط مدافع مستقیمش دفع شد.

۴ دقیقه بعد، جیووانی دی لورنزو در یک حمله برای ناپولی، از سمت راست سانتری روی دروازه یووه فرستاد که با ضربه سر گلیسون برمر، مدافع یووه، به صورت ناقص دفع شد و در سمت چپ محوطه جریمه به زیر پای کوارتسخلیا افتاد. ستاره گرجستانی ناپولی هم که بدون مدافع مستقیم مانده بود، برای فرود توپ صبر کرد و به زیبایی ضربه والی چکشی خود را با پای راست به سمت چپ دروازه وویژک شزنی رفت و این دروازه بان با وجود تاثیر روی توپ نتوانست مانع گل شدن آن شود.

ناپولی با همین برتری به رختکن رفت.

در نیمه دوم یووه به شدت حملات خود اضافه کرد. در دقیقه ۴۹ دوشان ولاهوویچ از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد که ضربه اش با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

۴ دقیقه بعد آندره کامبیاسو درون محوطه جریمه صاحب توپ شد و ضربه نهایی اش را با بی دقتی از بالای دروازه ناپولی به بیرون فرستاد.

در دقیقه ۶۱ ولاهوویچ در موقعیتی تک به تک ضربه اش را درست به بدن الکس مرت دروازه بان ناپولی کوبید.

۱۰ دقیقه بعد در یکی از معدود موقعیت های ناپولی در این نیمه، دی لورنزو روی ضد حمله در محوطه جریمه صاحب توپ شد و آن را با بی دقتی به بیرون فرستاد.

در دقیقه ۸۱ یووه با شوت پای راست فدریکو کیه زا از سمت راست محوطه جریمه به کنج سمت چپ به گل رسید. کارلوس آلکاراز با حرکت خوبش پاس این گل را به کیه زا داد و او را درون محوطه پیدا کرد.

بعد از این گل بازی دوباره به دست ناپولی افتاد.

در دقیقه ۸۶ روی یک برخورد در محوطه یووه داور دستور به ادامه بازی داد اما برای بررسی مجدد صحنه فرا خوانده شد و خطای مدافع یووه را روی اوسیمن و پنالتی اعلام کرد. این ستاره پشت ضربه قرار گرفت اما شزنی توانست آن را مهار کند. ریباند این ضربه زیر پای جایکومو راسپادور افتاد و این ستاره هم توانست ضربه آخر را به خوبی از فاصله نزدیک به سمت چپ و بالای دروازه بزند.

یووه در ادامه موفق به حمله موثری برای جبران نتیجه نشد تا بازی با نتیجه ۲-۱ به پایان برسد و یووه با ۵۷ امتیاز در رده دوم قرار بگیرد. 

یووه اکنون با یک بازی بیشتر نسبت به اینتر ۱۲ امتیاز با این تیم ۶۹ امتیازی در صدر جدول فاصله دارد و قهرمانی تیمی به جز نراتزوری قابل تصور نیست.

varzesh3.com
  • 15
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر