چهارشنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۲
۲۰:۰۳ - ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۱۰۱۵۳
فوتبال جهان

گزارش بازی اتحاد کلباء و الظفره ۱۴۰۱/۱۱/۲۱

فیلم/ خلاصه دیدار اتحاد کلباء ۲-۰ الظفره؛ برد روحیه بخش شاگردان مجیدی

تیم فوتبال اتحاد کلباء توانست با ۲ گل از سد الظفره بگذرد و به روند پیروزی بازگردد.

گزارش بازی اتحاد کلباء و الظفره ۱۴۰۱/۱۱/۲۱

دیدارهای هفته شانزدهم ادنوک لیگ امارات امروز شروع شد که در یکی از این بازی ها، تیم فوتبال اتحاد کلباء در استادیوم حمدان بن زاید میهمان الظفره بود و در نهایت توانست با نتیجه ۲ بر صفر از سد رقیب خود گذشته و سه امتیاز شیرین را به دست بیاورد.

کلباء که در دیدارهایی قبلی خود برابر البطائح و الوحده موفق نشده بود نتایج دلخواه را کسب کند و از دور رقابت های جام ریاست جمهوری نیز کنار رفته بود، با هدف کسب پیروزی در این دیدار به مصاف میزبان خود رفت و توانست به لطف گل هایی که در ۱۵ دقیقه پایانی به ثمر رسیدند، از سد رقیب سرسخت خود عبور کند تا فرهاد مجیدی نیز پیش از ۲ دیدار حساس بعدی برابر العین و شباب الاهلی، نفس راحتی بکشد.

در دقیقه ۷۵ این بازي بود که گل نخست برای ببرها به ثمر رسید. حرکت دیدنی سلطان الزعبی از سمت چپ و ارسال او حوالی نقطه پنالتی (Penalty kick) به دنیل بسا رسید و این بازیکن با یک ضربه دیدنی، توپ را به تور دروازه الظفره چسباند و گل نخست را اینگونه به ثمر رساند.

تیم میزبان که برای فرار از شکست حملات خود را افزایش داده بود، اسیر یک ضدحمله شد. در دقیقه ۹۰+ ۴ و روی حرکت خوب عبدالله دیابی تازه و پاس در عمق او، توپ به حبیب الفردان، دیگر بازیکن تعویضی کلباء رسید و ضربه او پس از عبور از گلر الظفره، توسط مدافع میزبان از روی خط برگشت داده شد که توپ دوباره مقابل حبیب الفردان قرار گرفت او توانست با یک ضربه دقیق، توپ را به تور دروازه بچسباند و اختلاف را به عدد دو برساند.

در نهایت نیز بازي با پیروزی دو بر صفر اتحاد کلباء به پایان رسید تا شاگردان مجیدی با کسب ۲۴ امتیاز، همچنان در رتبه هشتم جدول باقی بمانند. اختلاف آن ها با تیم رده سومی الوحده ۶ امتیاز و با الوصل رده چهارم پنج امتیاز است که البته تیم های یاد شده امشب و فردا دیدارهای خود را برگزار می کنند.

varzesh3.com
  • 13
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر