چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲
۲۰:۳۹ - ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۲۰۲۲۳
فوتبال جهان

گزارش بازی الاتحاد کلبا و خورفکان ۱۴۰۲/۰۲/۱۷

فیلم/ خلاصه دیدار الاتحاد کلبا ۱-۱ خورفکان؛ توقف شاگردان مجیدی

تیم فوتبال اتحاد کلباء نتوانست از فرصت میزبانی در هفته ما قبل پایانی ادنوک لیگ امارات استفاده ببرد و برابر خورفکان متوقف شد.

گزارش بازی الاتحاد کلبا و خورفکان ۱۴۰۲/۰۲/۱۷

در دیداری از هفته ما قبل پایانی ادنوک لیگ امارات، تیم فوتبال اتحاد کلباء در استادیوم خانگی خود میزبان خورفکان بود اما نتوانست از این فرصت استفاده ببرد و دیدار دو تیم در نهایت با تساوی یک – یک به پایان رسید.

این دیدار فیزیکی با خلق موقعیت‌هایی از سوی هر دو تیم آغاز شد تا اینکه خورفکان در دقیقه ۲۹ به گل رسید. روی یک حمله از سمت راست و ارسال خوب خمیس به دهانه دروازه، فابیو آبرئو توانست دروازه کلباء را باز کند که این گل به دلیل بالا رفتن پرچم کمک داور آفساید اعلام شد.

در این لحظات تیم داوری اتاق VAR مشغول بررسی صحنه گل بود که در نهایت مشخص شد فیلیپ کیس چند سانتی متری آفساید را پر کرده و گل مهاجم آنگولایی مورد پذیرش داور مسابقه قرار گرفت تا بازی یک بر صفر به سود خورفکان اعلام شود.

اتحاد کلباء خیلی زود به این گل پاسخ داد و کار را به تساوی کشاند. ارسال دنیل بسا از سمت چپ به روی دروازه، با ضربه سر الکساندر سیکالدائو همراه شد و او توپ را برای احمد جشک کاشت که این بازیکن با یک شوت دیدنی و روی پا، توپ را به تور گوشه دروازه چسباند تا بازی به تساوی کشیده شود.

در ادامه نیز بازی متعادل پیش می‌رفت تا اینکه اتحاد کلباء در دقیقه ۸۱ صاحب یک ضربه پنالتی شد. داور بازی برخورد امیر مبارک با سلطان عادل را خطا تشخیص داد که پس از بررسی صحنه توسط اتاق VAR، داور تصمیم خود را تغییر داد.

در نهایت این بازی با تساوی یک – یک به پایان رسید. اتحاد کلباء که حضور خود در رده هشتم را قطعی کرده است، ۳۳ امتیازی شد.

sorkhnews.com
  • 19
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر