پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲
۰۰:۳۱ - ۱۲ مهر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۷۰۱۷۸
فوتبال جهان

گزارش بازی لانس و آرسنال ۱۴۰۲/۰۷/۱۱

فیلم/ خلاصه دیدار لانس ۲-۱ آرسنال (هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳)

آرسنال در بازی دوم از دور گروهی لیگ قهرمانان با نتیجه ۲-۱ مغلوب لانس شدند.

گزارش بازی لانس و آرسنال ۱۴۰۲/۰۷/۱۱

تیم فوتبال آرسنال در هفته اول در دیداری پرگل موفق شده بود آیندهوون را شکست دهد. در هفته دوم مقابل لانس قرار گرفته بودند که در بازي قبل خود مقابل سویا به تساوی ۱-۱ رسیده بود.

اولین فرصت جدّي توسط لانس خلق شد. در دقیقه ۵ ارسال کرنر و ضربه خطرناک دانسو، از کنار تیرک سمت راست عبور کرد و به بیرون رفت.

در ادامه آرسنال (.Arsenal F.C) ابتکار عمل را به دست گرفت. در دقیقه ۱۴، اشتباه توماسون، بازیکن لانس، باعث شد که بوکایو ساکا صاحب توپ شود و توپ را به گابریل ژسوس برساند. ژسوس توانست با یک ضربه حساب شده آرسنال را یک بر صفر جلو بیندازد.

حدود ده دقیقه بعد توماسون موفق شد اشتباه خود را جبران کند. او با یک ضربه کات دار و زیبا به سمت راست دروازه آرسنال، توپ را به تور چسباند و بازی را مساوی کرد.

در ادامه بازي، تنها اتفاق مهم زمین تا پایان نیمه اول، مصدومیت ساکا بود. او که در این روزها هواداران را با مصدومیت هایش نگران کرده است، در دقیقه ۳۴ جای خود را به فابیو ویرا داد.

دو تیم در پایان ۴۵ با همان نتیجه ۱-۱ به رختکن رفتند.

در دقیقه ۴۹ تروسارد می توانست آرسنال را پیش بیندازد اما ضربه اش توسط سامبا، دروازه بان تیم فوتبال لانس دفع شد.

حملات دو تیم تا دقیقه ۶۹ نصفه و نیمه انجام می شد و ثمری نداشتند. تا اینکه الیه واهی با استفاده از ارسال فرانکوفسکی، دروازه تیم مهمان را باز کرد و آرسنال ۲-۱ عقب افتاد.

با این گل لانس به عقب رفت و از برتری خود دفاع کرد. آرسنال هم نتوانست سد دفاعی میزبان را بشکند. آرتتا قصد داشت با تعویض هایش بازی را برگرداند ولی همچنان استحکام دفاعی و مقاومت تیم میزبان مانع این کار شد و بازی با نتیجه ۲-۱ به سود لانس به پایان رسید.

varzesh3.com
  • 19
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر