جمعه ۰۸ مهر ۱۴۰۱
۱۹:۳۶ - ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۵۰۲۱۹
فوتبال جهان

گزارش بازی منچستریونایتد و برایتون تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۶

فیلم/ خلاصه بازی منچستریونایتد ۱-۲ برایتون (هفته اول لیگ برتر انگلیس)

در اولین هفته لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد مقابل مهمانش برایتون با نتیجه ۲-۱ مغلوب شد.

گزارش بازی منچستریونایتد و برایتون تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۶

در نخستین حضور رسمی اریک تن هاخ روی نیمکت منچستریونایتد، این تیم در خانه خود و با نتیجه ۱- ۲ مقابل برایتون شکست خورد تا این سرمربی هلندی متوجه شود چه روزهای دشواری در این باشگاه در پیش دارد.

تیم فوتبال منچستریونایتد بازي را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی پاس رو به بیرون اسکات مک تومینای فرصت داشت به گل اول دست پیدا کند، اما ضربه برونو فرناندس دقیق نبود و از بالای دروازه برایتون به بیرون از زمین رفت.

در ادامه جریان بازي آرام شد و دو تیم قادر به خلق موقعیت خاصی روی دروازه یکدیگر نبودند، تا اینکه نوبت درخشش بازیکنان برایتون (Brighton) در زمین فرا رسید و ابتدا در دقیقه ۳۰ تیم مهمان به گل اول خود دست یافت.

دنی ولبک، ستاره سابق منچستریونایتد، در سمت چپ محوطه صاحب توپ شد و ارسال عرضی و زمینی او در میان غفلت مدافعان یونایتد به پاسکال گروس رسید. این بازیکن نیز کار دشواری نداشت و به راحتی توانست گل اول برایتون را وارد دروازه حریف کند.

حملات برایتون ادامه پیدا کرد و آن ها در دقیقه ۳۹ به گل دوم دست یافتند. این تیم با ضدحمله ای سریع خود را به محوطه جریمه یونایتد رساند و این سولی مارچ بود که از سمت راست اقدام به ضربه زدن کرد. شوت او توسط داوید دخیا دفع شد و در ریباند باز هم این پاسکال گروس بود که به راحتی موفق شد گل دوم را به ثمر برساند.

در اواخر نیمه اول ضربه لوک شاو از زاویه ای دشوار در اختیار روبرت سانچس قرار گرفت و در نهایت نیمه اول این بازی با برتری ۰- ۲ برایتون در اولدترافورد به اتمام رسید.

در اوایل نیمه دوم کریستیانو رونالدو (Cristiano Ronaldo) به جای فرد وارد زمین شد تا هواداران یونایتد به بازگشت امیدوار شوند. در همان دقایق ابتدایی و روی ارسال زمینی دیگو دالوت به مرکز محوطه بود که مارکوس راشفورد در موقعیتی تک به تک و فوق العاده برای باز کردن دروازه برایتون قرار گرفت، ولی ضربه نه چندان خوب او از مرکز محوطه با عکس العمل سانچس همراه شد و این فرصت از دست رفت.

در دقیقه ۷۰ منچستریونایتد به گل اول دست یافت. روی ارسال کرنر از سمت چپ و در شلوغی محوطه جریمه، دفع توپ روبرت سانچس به الکسیس مک آلیستر برخورد کرد و تیم میزبان با خوش شانس توانست اختلاف را به حداقل برساند.

در ادامه تیم اریک تن هاخ در ساختن حتی یک موقعیت گلزنی نصفه و نیمه نیز ناتوان بود و حملات احساسی این تیم به جایی نرسید. در نهایت اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و یونایتد در این دیدار خانگی با نتیجه ۱- ۲ شکست خورد.

varzesh3.com
  • 10
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر