جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
۰۸:۱۵ - ۲۱ دي ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۰۰۲۲۲
فوتبال جهان

گزارش بازی منچستریونایتد و چارلتون ۱۴۰۱/۱۰/۲۰

فیلم/ خلاصه دیدار منچستریونایتد ۳-۰ چارلتون (جام اتحادیه انگلیس)

منچستریونایتد با پیروزی ۳-۰ مقابل چارلتون، به نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس صعود کرد.

گزارش بازی منچستریونایتد و چارلتون ۱۴۰۱/۱۰/۲۰

تیم فوتبال منچستریونایتد که در هفته های اخیر نتایج خوبی در لیگ برتر کسب کرده بود، امشب در جام اتحادیه برابر چارلتون هم کار سختی نداشت و با سه گل به برتری رسید.

منچستریونایتد (Manchester United F.C) بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی صاحب یکی دو موقعیت خوب شد تا این که سرانجام در دقیقه ۲۱، آنتونی قفل دروازه چارلتون را باز کرد.

روی حرکت فرد و پاس در عرض او بود که آنتونی پشت محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و با یک ضربه تماشایی، توپ را دور از دستان دروازه بان حریف، به گوشه دروازه فرستاد.

برتری یونایتد ادامه پیدا کرد و در دقیقه ۳۵، چیزی نمانده بود که این تیم به گل دوم برسد اما ضربه تماشایی فرد روی یک ضربه آزاد به تیر دروازه چارلتون برخورد کرد.

در دقایق پاياني نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و این نیمه با همان یک گل به سود یونایتد به پایان رسید.

در نیمه دوم هم این یونایتد بود که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم، بازیکنان چارلتون که جبران نتیجه را دور از دسترس نمی دیدند، برای زدن گل تلاش بیشتری میکرد ولی سرانجام در دقیقه ۹۰ بود که رشفورد با زدن گل دوم، پیروزی یونایتد را قطعی کرد.

روی یک حمله سریع از سمت راست بود که فاکوندو پِیِستری با یک حرکت در عرض عالی، توپ را درون محوطه جریمه به رشفورد رساند و او هم با یک ضربه نوک پا، کار را تمام کرد.

ولی این پایان کار نبود و در چهارمین دقیقه از وقت های تلف شده، رشفورد بار دیگر دروازه حریف را باز کرد. این بار روی پاس عالی کاسمیرو، رشفورد پشت مدافعان حریف صاحب موقعیت شد و با یک ضربه پای چپ عالی، دومین گلش در دیدار امشب را به ثمر رساند تا منچستریونایتد ۳-۰ به برتری برسد.

varzesh3.com
  • 18
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر