شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
۱۹:۳۱ - ۰۸ مهر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۷۰۱۰۴
فوتبال جهان

گزارش بازی منچستریونایتد و کریستال پالاس ۱۴۰۲/۰۷/۰۸

فیلم/ خلاصه دیدار منچستریونایتد ۰-۱ کریستال پالاس (هفته هفتم لیگ برتر انگلیس)

منچستریونایتد در یک بازی خانگی برابر کریستال پالاس ۰-۱ شکست خورد تا شرایط این تیم بحرانی‌تر شود.

گزارش بازی منچستریونایتد و کریستال پالاس ۱۴۰۲/۰۷/۰۸

تیم فوتبال منچستریونایتد امروز در اولدترافورد و از هفته هفتم لیگ برتر میزبان کریستال پالاسی بود که چند روز پیش موفق شده بود این تیم را در جام اتحادیه با سه گل شکست دهد. اریک تن هاخ دیروز گفته بود که علی رغم انگیزه انتقال پالاس، آن ها مطمئن به برد هستند.

بازي در ۱۰ دقیقه ابتدایی صحنه خاصی نداشت و در دقیقه ۱۲ گوئهی از پالاس بود که با یک ضربه سر دروازه یونایتد را تهدید کرد. در برگشت شیاطین سرح روی یک ضد حمله توسط هویلوند خطرساز شدند ولی مدافع پالاس بموقع عمل کرد و خطر رفع شد.

یونایتد برتری محسوسی داشت ولی پالاس بود که در دقیقه ۲۵ به گل رسید. روی یک ضربه ایستگاهی و اثرگذاری بازیکن یونایتد، توپ در گوشه محوطه جریمه مقابل خواکیم اندرسن افتاد و او هم بلافاصله با یک شلیک تماشایی توپ را به کنج مخالف زد و توپ دور از دستان اونانا وارد دروازه شیاطین سرح شد.

کمی بعد کاسیمیرو با یک شوت از راه دور دروازه پالاس را تهدید کرد ولی توپ با اختلافی اندک به بیرون رفت.

در ادامه بازي یونایتد برای زدن گل تساوی موقعیت هایی داشت که چندان جدی نبودند و نیمه نخست با برتری میهمان به پایان رسید.

یونایتد نیمه دوم را هجومی شروع کرد ولی اولین بخت گلزنی جدی این تیم در دقیقه ۵۵ حاصل شد.

روی همکاري پلیستری و هویلوند و ارسالی که روی تیر دوم فرود آمد، برونو با ضربه سر تا یکقدمی گل تساوی رفت ولی جانستون، گلر پالاس، به زیبایی توپ را راهی کرنر کرد. دو دقیقه بعد روی ارسال برونو و ضربه سر هویلوند میزبان فرصت خوب دیگری داشت ولی گلر پالاس بازهم با واکنشی خوب مانع شد.

در دقیقه ۶۳ اوانانا به زیبایی ضربه مهاجم پالاس را برگشت داد تا اوضاع از این بدتر نشود. در دقیقه ۷۰ ضربه سر میسون مونت با اختلافی اندک به بیرون رفت.

در دقیقه ۹۱ بازی آرسنال از راست دالوت در تیر دوم به گارناچو رسید اما ضربه او از چند قدمی دروازه با برخورد به مدافع پالاس به کرنر رفت.

در نهایت این بازي را پالاس در اولدترافورد برد و چهارمین شکست فصل شیاطین سرخ را رقم زد. یونایتد با ۹ امتیاز از هفت بازی در رده دهم قرار دارد.

varzesh3.com
  • 14
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر