جمعه ۰۴ اسفند ۱۴۰۲
۰۸:۴۹ - ۰۴ فروردین ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۱۰۰۳۱
فوتبال جهان

گزارش بازی پرتغال و لیختن اشتاین ۱۴۰۲/۰۱/۰۳

فیلم/ خلاصه دیدار پرتغال ۴-۰ لیختن اشتاین (انتخابی یورو ۲۰۲۴)

تیم ملی پرتغال با ارائه نمایشی برتر و در شب درخشش کریستیانو رونالدو، ۰-۴ از سد لیختن اشتاین گذشت.

گزارش بازی پرتغال و لیختن اشتاین ۱۴۰۲/۰۱/۰۳

در روز ابتدایی رقابت های مقدماتی یورو ۲۰۲۴، تیم ملی پرتغال با هدایت روبرتو مارتینز عملکرد بسیار خوبی برابر تیم ملی لیختن اشتاین داشتند و در شب دو بار گلزنی کریستیانو رونالدو ، با چهار گل به پیروزی آسانی دست یافتند.

تیم ملی پرتغال بازی را بهتر شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی بود که ژوآئو کانسلو با ضربه ای تماشایی و از فاصله ای قابل توجه موفق شد دروازه لیختن اشتاین را به زیبایی باز کند.

حملات تیم ملی پرتغال ادامه یافت و این تیم در نیمه اول باز هم فرصت گلزنی داشت، ولی کریستیانو رونالدو (Cristiano Ronaldo) یک فرصت بسیار خوب را از دست داد و در نهایت آن ها با همان یک گل برتری راهی رختکن شدند.

ولی شاگردان روبرتو مارتینز در نیمه دوم نیز شروعی بسیار خوب داشته و خيلي زود به گل رسیدند. برناردو سیلوا در سمت راست محوطه جریمه لیختن اشتاین صاحب توپ شده و با ضربه ای محکم و زمینی توانست گل دوم را به ثمر برساند.

حملات تیم ملی پرتغال ادامه یافت و در دقیقه ۵۱ این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد. مطابق انتظار کریستیانو رونالدو پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه دقیق زننده گل سوم تیم کلی پرتغال لقب گرفت.

اما دقایقی بعد بود که رونالدو به زیبایی توانست گل چهارم را به ثمر برساند. تیم ملی پرتغال در موقعیتی مناسب صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و کاپیتان باتجربه این تیم با یک ضربه محکم و مهارنشدنی به طاق دروازه، باز هم موفق به گلزنی شد. در ادامه رونالدو جای خود را به گونچالو راموس داد و در نهایت تیم ملی پرتغال با همان چهار گل حریف نگون بخت خود را به راحتی شکست داد.

varzesh3.com
  • 10
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر