یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
۰۱:۲۴ - ۰۳ مهر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۷۰۰۲۷
فوتبال جهان

گزارش بازی مارسی و پاری سن ژرمن ۱۴۰۲/۰۷/۰۲

فیلم/ خلاصه دیدار مارسی ۰-۴ پاری سن ژرمن (هفته ششم لیگ فرانسه)

پاری سن ژرمن در بازی ششم خود در لیگ یک میزبان مارسی بود که موفق شد به راحتی و با نتیجه ۴-۰ سه امتیاز این بازی را کسب کند.

گزارش بازی مارسی و پاری سن ژرمن ۱۴۰۲/۰۷/۰۲

تیم لوئیز انریکه که با روحیه خوب و پیروزی مقابل دورتموند پا به این بازی گذاشته بود، در این بازی هم کار سختی نداشت و به راحتی از سد مارسی گذشت.

در دقیقه ۶ یکی از تأثیرگذارترین اتفاقات بازي رخ داد. خطای لئوناردو بالردی روی کیلیان امیاپه که منجر به مصدومیت این بازیکن شد ولی به نظر میرسید که مشکلی ندارد و به بازی برگشت. اشرف حکیمی کاشته ای را که امباپه بدست آورده بود را به شکل زیبایی تبدیل به گل کرد و پی اس جی به برتری رسید.

در ادامه پاری سن ژرمن به حملات خود ادامه داد اما موفق به خلق موقعیت جدی نشد و تلاش های کم تعداد تیم فوتبال مارسی برای خلق موقعیت هم پاسخگو نبودند و برتری با تیم انریکه بود.

در دقیقه ۳۲ امباپه بدلیل همان مصدومیت دقایق ابتدایی احساس ناراحتی کرد و تعویض شد و گونسالو راموس به جای این بازیکن وارد بازی شد.

چند دقیقه بعد باز هم اشرف حکیمی از راه دور شوت زمینی ای را روانه دروازه مارسی کرد که توپ به تیر عمودی خورد و کولو موانی در برگشت به راحتی دروازه را برای دوم باز کرد.

نیمه اول بازی با همان نتیجه ۲-۰ به اتمام رسید.

در دقیقه ۴۷ سانتر دمبله از سمت راست برای راموس و ضربه سر زیبای این بازیکن، گل سوم را برای پاری سن ژرمن (Paris Saint-Germain F.C) ) به ارمغان آورد.

در ادامه تلاش های مارسی برای کم کردن اختلاف کافی نبودند و تیم انریکه هم با راحت شدن خیالش از برد، زیاد به آب و آتش نزد.

در یکی از موقعیت های تیم مارسی در دقیقه ۷۲، شوت چانسل امبمبا با اختلاف کمی به بیرون رفت و راهی به دروازه نداشت.

مارسی باز هم سعی در خلق حملاتی داشت ولی دفاع تیم انریکه مستحکم نشان داد و اجازه پیشروی تیم مهمان را نداد و سعی در خلق ضدحمله هم داشتند. روی یکی از این ضدحملات در دقیقه ۸۹ ارسال زمینی موانی برای راموس و ضربه آرام این بازیکن به گوشه دروازه، گل چهارم پاری سن ژرمن به ثمر رسید تا بازی با برد پرگل و راحت ۴-۰ به پایان برسد.

varzesh3.com
  • 11
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر