دوشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۲
۰۸:۱۶ - ۱۴ دي ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۰۰۱۵۴
فوتبال جهان

گزارش بازی کاسرنو و رئال مادرید ۱۴۰۱/۱۰/۱۳

فیلم/ خلاصه دیدار کاسرنو ۰-۱ رئال مادرید (جام حذفی اسپانیا)

رئال مادرید با سوپرگل رودریگو مقابل کاسرنیو در چارچوب رقابتهای کوپا دل ری (جام حذفی اسپانیا) یک بر صفر برنده شد.

گزارش بازی کاسرنو و رئال مادرید ۱۴۰۱/۱۰/۱۳

در شبی که کارلو آنچلوتی تیمش را با ۹ تغییر نسبت به دیدار قبلی مقابل وایادولید به زمین فرستاد، رئال با تک گل رودریگو موفق شد حریف کم نام و نشانش را شکست بدهد و راهی مرحله بعد شود.

تیم میزبان بازي را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۹ بود که مرسیانو پشت محوطه جریمه رئال صاحب موقعیت شد اما ضربه او بعد از برخورد به خوسه سبایوس از بالای دروازه لونین به بیرون رفت.

پس از سپری شدن دقایق ابتدایی، رئالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه ۱۴ بود که سبایوس بعد از عبور از مرسیانو، صاحب موقعیت شوتزنی شد ولی ضربه او دقیقا به جایی رفت که ایوان مورنو، دروازه بان کاسرنیو، حضور داشت.

در ادامه بار دیگر بازیکنان میزبان بهتر ظاهر شدند و در دقیقه ۳۲ بود که ضربه پای چپ مانچون می توانست به گل کاسرنیو تبدیل شود ولی واکنش خوب لونین، دروازه رئال را نجات داد.

در دقایق پاياني نیمه اول هر دو تیم حملات خطرناکی روی دروازه هم داشتند و در دقایق ۳۸ و ۴۰ دو موقعیت خوب ایجاد شد ولی هیچ یکی از آنها تبدیل به گل نشد و نیمه اول با تساوی ۰-۰ به پایان رسید.

نیمه دوم را رئالی ها بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی بازیکنان این تیم بیشتر صاحب توپ و میدان بودند ولی نتوانستند از موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند.

در دقیقه ۶۰ بود که آسنسیو بعد از یک حرکت در عرض، با شوتی دیدنی می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما توپ دقیقا به جایی رفت که مورنو حضور داشت.

دو دقیقه بعد مانچون بار دیگر شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او بعد از برخورد به واران به بیرون رفت.

حملات دو تیم ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۶۹، سرانجام این رئال بود که به گل رسید. روی پاس سبایوس بود که رودریگو راهی دروازه حریف شد و بعد از فریب دادن آگوادو، با ضربه ای دیدنی کار را تمام کرد.

بازیکنان میزبان که همه چیز را از دست رفته می دیدند، در دقایق پایانی پیش کشیدند ما نتوانستند موقعیت ویژه ای روی دروازه رئال ایجاد کنند و در نهایت بازی با همان یک گل به سود شاگردان آنچلوتی به پایان رسید.

varzesh3.com
  • 12
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر