جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
۰۷:۲۱ - ۰۹ آذر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۹۰۰۶۲
فوتبال جهان

گزارش بازی رئال مادرید و ناپولی ۱۴۰۲/۰۹/۰۸

فیلم/ خلاصه دیدار رئال مادرید ۴-۲ ناپولی (هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا)

ورزش سه | رئال مادرید موفق شد در بازی‌ای جذاب در سانتیاگو برنابئو ناپولی را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست دهد.

گزارش بازی رئال مادرید و ناپولی ۱۴۰۲/۰۹/۰۸

رئال مادرید و ناپولی در هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا (UEFA Champions League) مقابل همدیگر قرار گرفتند. این بازي پرگل که با برتری زودهنگام ناپولی همراه بود، با نتیجه ۴-۲ به سود رئال مادرید به پایان رسید تا شاگردان کارلو آنچلوتی به پیروزی هایشان در لیگ قهرمانان ادامه دهند.

تیم فوتبال ناپولی خیلی زود در دقیقه ۹ به گل رسید. روی سانتر دی لورنزو، جیووانی سیمئونه موفق شد ضربه ای را روانه دروازه کند که لونین تلاشش را برای دفع توپ کرد ولی توپ از خط رد شده بود و داور وسط زمین را به نشانه تایید گل نشان داد.

دو دقیقه بعد رئال بازي را مساوی کرد. روی حرکت خوب براهیم دیاز ، توپ در محوطه جریمه به رودریگو رسید و او با ضربه ای فنی و زیبا به سمت مخالف، گل اول تیمش را زد.

رئال بعداز گل جلو کشید و ناپولی را تحت فشار قرار داد. در دقیقه ۲۲ پاس بلند زیبای آلابا در محوطه جریمه به جود بلینگام رسید و او با ضربه سری چشم نواز حساب کار را ۲-۱ کرد.

هر دو تیم در ادامه فرصت هایی نصفه و نیمه داشتند اما نتوانستند مانند دقایق ابتدایی توپی را از خط دروازه ها عبور دهند و بازی در نیمه اول با نتیجه ۲-۱ تمام شد.

در دقیقه ۴۷ توپ در گوشه محوطه جریمه به انگیسا رسید. او ابتدا توپش را به مقابل دروازه ارسال کرد اما مدافعان رئال آنرا به خودش برگشت زدند، پس از برگشتن توپ، این بازیکن با ضربه ای محکم از زاویه نسبتا بسته، بازي را ۲-۲ کرد.

در دقیقه ۶۲ میزبان فرصت داشت یک بار دیگر به برتری برسد. روی ارسال مندی از سمت چپ، ابتدا رودریگو نتوانست توپ را به سمت دروازه بفرستد و در ادامه هم خوسلو از زاویه بسته موقعیتش را از دست داد تا بازی مساوی بماند.

در دقیقه ۷۷ بلینگام توپش را به رودریگو سپرد و او را در موقعیت خوبی قرار داد ولی ضربه رودریگو با واکنش خوب مرت مواجه شد.

در دقیقه ۸۰ بلینگام در محوطه جریمه با مرت تک به تک شد. او ضربه اش را زد اما مرت آن را دفع کرد و در ادامه روی ریباند ضربه سر خوسلو به اوت رفت.

در دقیقه ۸۴ نیکو پاز با حرکتی زیبا پشت محوطه شوتی زمینی را روانه دروازه ناپولی کرد. توپ با اشتباه مرت وارد دروازه شد و تیم فوتبال رئال مادرید یک بار دیگر به برتری رسید.

ده دقیقه بعد در حالیکه ناپولی برای زدن گل مساوی جلو کشیده بود، این رئال بود که باز هم به گل رسید. روی ضدحمله، پاس زیبای بلینگام در دهانه دروازه به خوسلو رسید و او هم گل چهارم را زد.

پس از این اتفاق خاصی نیفتاد و در نهایت بازي با نتیجه ۴-۲ خاتمه یافت.

varzesh3.com
  • 13
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر