یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۴:۳۰ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۵۰۰۰۴
خواندنی ها و دیدنی ها

فیلم/ فرار دختر جوان در لحظه پیشنهاد ازدواج!

لحظه پیشنهاد ازدواج به دختر مورد علاقه شاید یکی از دلهره آورترین لحظات زندگی پسران باشد. از طرفی دریافت پیشنهاد ازدواج از طرف پسر مورد علاقه شاید به یادماندنی‌ترین لحظه زندگی یک دختر به شمار رود.

به همین علت مردان جوان تلاش می‌کنند تا با ارائه این پیشنهاد در موقعیت‌های مختلف و به صورت رمانتیک دختران مورد علاقه خود را کاملا غافلگیر کنند. در حالی که بیشتر مراسم پیشنهاد ازدواج با سرانجام خوبی به پایان می‌رسد، اما همیشه اوضاع آنطور که از قبل برنامه ریزی شده پیش نمی‌رود و گاهی حتی تبدیل به خاطره‌ای ناگوار می‌شود. مانند اتفاقی که به تازگی برای یک پسرجوان در پولار پارک در ورسستر آمریکا رخ داد.

در حالی که این پسر جوان در استادیوم بیس بال پولار پارک در مقابل چشمان تماشاگران به دختر مورد علاقه خود پیشنهاد ازدواج داده بود این دختر اقدام به فرار کرد. ویدئویی که تهیه و منتشر شده است چگونگی این حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو مرد جوان در حالی که یک حلقه را در دست خود گرفته کنار زمین زانو زده و آن را در مقابل دختر مورد علاقه اش می‌گیرد. اما ناگهان این دختر با گفتن نه از پله‌های استادیوم فرار می‌کند.

انتشار این ویدئو در اینستاگرام با واکنش کاربران همراه بود. در حالی که برخی تاسف خود را این اتفاق ابراز کردند، برخی نیز جواب منفی را حق این دختر دانسته و آن را حق طبیعی وی قلمداد کردند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «نباید این دختر شرمسار باشد، حق طیبعی او بود که بپذیرد یا که نه.» کاربر دیگر نیز نوشت: «این همان دلیلی است که شما قبل از پیشنهاد دادن باید ابتدا در مورد ازدواج با هم صحبت کنید.» کاربر سوم نیز نوشت: «از او دوری کن، او لیاقت تو را نداشت.»

yjc.ir
  • 14
  • 2
۵۰%
بیشتر بخوانید:
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر