۱۵:۴۹ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۱۱۰۰۳۶۱
سیاست

ویدئو/ درگیری لفظی در شورای شهر تهران

امروز در شرایطی که ریاست جلسه بر عهده ابراهیم امینی بود، بر سر نحوه رای گیری برای تغییر نام معابر مجادله شدیدی در شورای شهر به وجود آمد.

در ابتدای این مجادله، بهاره آروین عضو حزب اتحاد ملت و منشی شورای شهر گفت: بهتر است به صورت یکپارچه پس از آنکه موارد مختلف تغییر نام بررسی شد، رای گیری شود.

حجت نظری، عضو حزب اعتماد ملی در پاسخ عنوان کرد: این روش درست نیست و باید یک به یک درباره همه پیشنهاد‌ها نظر اعضا را جویا شد.

آروین در پاسخ بیان کرد چرا شما با هر چیزی که من می‌گویم مخالفتید می‌کنید و نظری در پاسخ گفت: چرا یک تذکر ساده هم از طرف هیات رئیسه شنیده نمی‌شود؟ آیا شان هیات رئیسه اجل از آن است که تذکر بدهیم؟

بعد از این گفتگو، مجادله بالا گرفت و در میان سکوت سایر اعضای شورای شهر، دو عضو شورا، شدیدا با همدیگر برخورد کلامی داشتند. پس از آن، بهاره آروین از جا برخاست و گفت: من استعفا می‌دهم و قصد خروج از شورا را داشت که با شهربانو امانی و زهرا نژادبهرام، مانع از خروج او از شورا شدند.

ابراهیم امینی که ریاست شورا را بر عهده داشت چند بار طرفین را به آرامش دعوت کرد، ولی بهاره آروین همچنان تاکید می‌کرد که قصد استعفا از شورای شهر را دارد که در نهایت با حضور حسن رسولی، آروین پذیرفت روی یکی از صندلی‌های صحن بنشیند تا جلسه تمام شود.

جلسه شورای شهر چند دقیقه بعد پایان یافت، ولی حرف و حدیث درباره استعفای این عضو شورا که چند بار پیش از این اعلام کرده بود قصد دارد از شورای شهر استعفا بدهد، ادامه داشت.

  • 19
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
بیشتر بخوانید:
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شاید از دست داده باشید