جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
۰۹:۱۹ - ۱۳ تير ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۴۰۰۱۳۹
سیاست

فیلم/ راغفر: غارتگران در جامعه آزادند اما دختری که روسری رو چوب گذاشته ۲۲ سال زندانی می گیرد

سایت پرسش نوشت: حسین راغفر استاد اقتصاد دانشگاه الزهرا که در برنامه تلویزیونی از عدم برخورد جدّي با اشخاص فاسد مالی درون حاکمیت انتقاد کرد و اظهار‌کرد: غارتگران راست راست در جامعه راه میروند اما دختری که روسریش رو نوک چوب گذاشته، به ۲۲ سال حبس محکوم می شود.

راغفر در برنامه «اینجا» شبکه ۴ سیما که بریده هایی از آن در شبکه های اجتماعی باز نشر شده گفته است: فساد محصول نابسامانی هاست که در نظام تصمیم گیرهای اساسی شکل می گیرند.

او ادامه داد: به مسوولان کشور توصیه می کنم کتاب ریچارد نفیو به نام هنر تحریم را بخوانند که هدف تحریم های ایالت متحده آمریکا ایجاد نارضایتی در بین مردم است. تحریم آفرینان گفته اند دنبال ایجاد درد در مردم هستند تا آن ها به طغیان وادار شوند.

راغفر سپس تصریح کرد که خيلي از مقامات ما در زمین آمریکا و اسرائیل بازي می کنند. پس از تصویب ارز ۴۲۰۰ تومان، ظرف چند روز ۲۰ میلیارد دلار ارز کشوری که قرار است تحریم های آمریکا علیه آن بازگردد، خارج شد. چطور چنین چیزی امکان دارد؟

او گفت چنین تصمیمی چطور امکان دارد اتخاذ شود زیرا یک عده هستند که از آن منتفع میشوند و در هر سه قوه هم حضور دارند و از بابت این تصمیمات منتفع هستند اینها منافعی دارند. عده ای از مقامات خود در بخش خصوصی هم حضور دارند. این در غرب عین فساد است.

راغفر افزود ببینید چه تعداد از مسوولان کشور از میدان ونک به پایین زندگی می کنند.

* این ویدیو در کانال تلگرامی روزنامه قانون منتشر شده است.

  • 19
  • 4
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی: ۸
غیر قابل انتشار: ۱۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شاید از دست داده باشید