دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۵:۴۲ - ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۲۰۱۱۸
سیاست

چرا آقای وزیر خودروسازی را به بخش خصوصی واگذار نکرد؟

فیلم | انتقاد سیاهکلی، نماینده موافق استیضاح از دیگر نمایندگان: آقایان با فریاد زدن نوکری خودتان را به دولت ثابت نکنید، شما نوکر مردم هستید

سیاهکلی نماینده مجلس در جریان استیضاح وزیر صمت گفت: به گونه‌ای شاخص‌های آماری را دستکاری کرده‌اید که مجلس و دولت و همان‌طور که دیدید رئیس‌جمهور باور کرده‌اند که مدیریت شما عامل رشد اقتصادی شده است.

لطف الله سیاهکلی در موافقت با استیضاح سیدرضا فاطمی امین گفت: مردم عزیز بدانید دولت آقای دکتر رئیسی دولتی ولایی و با اخلاص است، دولت تمام تلاش خودش را برای حل مشکلات به کار بسته و ما هم در این مجلس وظیفه داریم به این دولت کمک کنیم و اگر درست نشد، از تمام ظرفیت‌های قانونی استفاده می‌کنیم تا مردم دچار خسارت نشوند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دشمن در پی توطئه است، این مجلس و دولت باید در حل مشکلات موفق باشند تا توطئه دشمن را خنثی کنیم و با شیوه شایسته‌سالاری امور را پیش ببریم نه با امور فامیلی و دوستی پیش ببریم و از مجلس می‌خواهیم قانونی را بگذارد تا کشور را از شر اندرونی‌ها خلاص کند و کارها با من و بر من پیش نرود.

وی تاکید کرد: چرا وزارت صمت علیرغم وعده‌ها مدیریت را به بخش خصوصی واگذار نکرد؟ آقای وزیر گفتید خودروسازی زیان‌ده است. می‌گویید کسی حاضر نیست سهام دولت را بخرد. آقای وزیر وعده شما اشتباه بود چرا باید سهام دولت را واگذار کنید که مفسده دارد؟ شما باید مدیریت را واگذار کنید. علیرغم نظر کارشناسان وعده فروش خودرو در بورس بلایی بر سر مردم آورد که پراید از رده خارج شده آرزوی مردم شده است.

سیاهکلی گفت: مخاطب فرمان آقا چه کسی است؟ چه کسی باید مهار تورم کند؟ شما مگر عضو نهاد مهم اقتصادی کشور نیستید؟ چه کسی باید مهار تورم کند؟ به گونه‌ای شاخص‌های آماری را دستکاری کرده‌اید که مجلس و دولت و همان‌طور که دیدید رئیس‌جمهور باور کرده‌اند که مدیریت شما عامل رشد اقتصادی شده است.

سیاهکلی در واکنش به قریاد زدن نمایندگان مجلس گفت: آقایان با فریاد زدن نوکری خودتان را به دولت ثابت نکنید، شما نوکر مردم هستید.

snn.ir
  • 16
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۹
غیر قابل انتشار: ۱۲
جدیدترین
قدیمی ترین
با سلام ای کاش آن آبدارچی هایی که رای ممتنع ویا رای باطل داده بودند از خودشان ومردم در ازای حقوق هایی که در این چند سال به عنوان وکیل مردم از بودجه این مردم گرفته آند خجالت زده باشند وبه عنوان افراد شریک در این مشکلات به مراجع قضایی معرفی شوند.با تشکر از نمایندگان دلسوزی که مشکلی را رهگیری کردند وله منفعت مردم فکر کردند.
مشاهده کامنت های بیشتر