شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
۱۹:۱۳ - ۳۱ تير ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۴۰۴۶۸
سیاست

فیلم/ کاخ کشف‌شده مربوط به پرونده فساد در روسیه

برترین ها به نقل از بی بی سی نوشت: مقامات روسیه می گویند بازرسان به هنگام یورش به یک ساختمان مجلل در پرونده مربوط به تحقیق فساد در میان پلیس این کشور یک دستشویی طلاکاری شده پیدا کرده اند.

سایت اس کی، کمیته بازرسی روسیه ویدئویی‌ای ر ا منتشر کرده که فضای داخلی پر تجملی را در یک عمارت بزرگ نشان می‌دهد. گفته می‌شود این یکی از املاکی است که مورد یورش بازرسان این نهاد قرار گرفته است.

سرهنگ الکسی صفونوف، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی در منطقه استاوروپول در جنوب روسیه به همراه شش نفر دیگر دستگیر شده بود. گفته می‌شود پلیس راهنمایی و رانندگی برای صدور مجوزهای جعلی برای مشاغل رشوه گرفته است.

ظاهراً با این مجوزها برخی رانندگان توانسته‌اند از ایست‌های بازرسی پلیس با محموله‌های غیر مجاز غلات و مصالح ساختمانی عبور کنند. متهمان هنوز در مورد اتهامات اظهار نظری نکرده اند.

نیروهای پلیس در سراسر قفقاز شمالی روسیه مشغول اجرای عملیات ضد فساد هستند. کمیته بازرسی روسیه می گوید حدود ۸۰ مکان از جمله دفاتر پلیس راهنمایی و رانندگی را مورد جستجو قرار داده و مقادیر زیادی پول نقد و همچنین اتومبیل های لوکس را ضبط کرده است.

تصاویر کاخ مجلل کشف شده مربوط به پرونده فساد در روسیه را ببینید.

  • 16
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
مطالب پیشنهادی,وبگردی
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر