سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
۱۹:۴۵ - ۲۳ آبان ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۸۰۲۹۱
سیاست

فیلم/ قطع میکروفن نماینده مجلس بخاطر مخالفت با درخواست اعدام معترضان

بهارنیوز نوشت: مرتضی محمودوند (نماینده خرم آباد و چگنی) دیروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در واکنش به بیانیه اخیر ۲۲۷ نماینده که خواهان اعدام بازداشت‌شدگان اعتراضات اخیر شده‌اند گفت: «هر كسى گفته با معترضين برخورد اعدام و قتل عام صورت بگيرد، غلط اضافی کرده است.»

اما بلافاصله صدای میکروفون او توسط رییس مجلس قطع شد اما او برای دقایقی بدون میکروفن و در حالیکه خطاب به هیات رییسه فریاد می‌زد میکروفون را روشن کن، به اعتراض خود ادامه داد!

پیش از این نیز صدای معین الدین سعیدی نماینده چابهار در حین سخنرانی اعتراضی در مجلس قطع شده بود. معین الدین سعیدی نماینده چابهار در حال تذکر به دلیل حوادث زاهدان و خاش بود که میکروفن او را قطع کردند.

baharnews.ir
  • 12
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۱۵
غیر قابل انتشار: ۱۷
جدیدترین
قدیمی ترین
فقط صدای چاپلوسها قطع نمیشه چون همه با هم هستند و بایک چاپلوسی نامیده میشد اجازه پیدا می کنن همه خزانه کشور و به همه دارایی ها دسترسی پیدا کنن ببرند امریکا واروپا و هر کسی هم برعلیه منافع اونها حرف بزنه ضد دین - ضد نظام و...... خونده میشه
احسنت برتوای شیرپاک خورده دمت گرم بابا اصولا داری بمولا.دورود برتوای دلاور ايران
سلام ازکوزه همان طراوت که در اوست، آیا ازاین مجلس می توان انتظار احقاق حقوق عامه ملت را که نمایندگی آنرا بر دوش دارند ، داشت؟
صدای عدالت خواهی خودشان را قطع می کنند، وای به حال چنین ملتی با چنین نمایندگان حکومتی
صدای عدالت خواهی خود...
وقتی صدای نماینده وصدای مردم را قطع می کنن آنها چاره ای برای اینکه از مسیر دیگر صداشون را به گوش مردم برسونن ندارند اما اگر همین نماینده چاپلوسی مقامات را می کرد الان تیتر روزنامه ایی که منافعشون در عدم انتشار واقعیتها است می شد
مشاهده کامنت های بیشتر
X