دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱
۱۲:۳۵ - ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۱۱۰۰۶۸
سیاست

فیلم/ دیدار آنلاین با الهام علی اف در سفر رستم قاسمی به باکو

دیده بان ایران نوشت: "رستم قاسمی" وزیر راه و شهرسازی به جمهوری ‎آذربایجان رفته است اما الهام علی‌اف، رییس‌جمهوری آذربایجان به صورت آنلاین با او گفتگو کرده! خبرنگاران این سوال را پرسیده اند که مگر او از ‎تهران نمی‌توانست این کار را انجام دهد؟ موضوعیت این دیدار چه بوده؟

این خبر اندکی پس از سفر ابراهیم رئیسی به مسکو منتشر می‌شود که کاربران زیادی در شبکه‌های اجتماعی، با استفاده از هشتگ «تحقیر در روسیه»، برخورد ولادیمیر پوتین با همتای ایرانی خود را «توهین‌آمیز» دانستند و حتی طعنه به پوتین در این زمینه در یکی از برنامه‌های تلویزیون دولتی جمهوری اسلامی نیز پخش شد.

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در نخستین دیدار و گفتگوی خود در سفر به باکو با الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان به صورت برخط دیدار و گفتگو کرد.

رییس جمهوری آذربایجان در این دیدار با اشاره به دیدار خود با رییس جمهور کشورمان در عشق آباد گفت : دیدار با آقای رئیسی در عشق آباد نقطه عطفی روابط دو کشور برادر و دوست بود و آثار این دیدار در توسعه مناسبات دو کشور مشهود است.

  • 18
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۶
غیر قابل انتشار: ۱۰
جدیدترین
قدیمی ترین
پس آقای قاسمی برا چی رفته باکو یعنی هر کدوم از سر مرزها با هم آنلاین سلام کردن؟خو وقتی آنلاین می گن یعنی دیگه دیدار حضوری ونیاز به رفتنی نیست
مشاهده کامنت های بیشتر