سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳
۰۸:۲۰ - ۰۷ شهریور ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۶۰۰۷۹
سیاست

فیلم/ ضرب و شتم شدید یک زن توسط راننده‌ی تاکسی اینترنتی به دلیل حجاب!

برخی در شبکه‌های اجتماعی مدعی شده‌اند این مرد راننده‌ی یک تاکسی اینترنتی بوده و به دلیل بی حجابی مسافر زن سعی داشته او را از خودروی خود بیرون کند که در نهایت با وی درگیر شده بود.

طی ساعات اخیر ویدئویی در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که نشان می دهد یک راننده ی مرد در حالی که یک قفل فرمان در دست دارد، با خشونت تلاش می کند مسافر زنی که در داخل یک خودروی پراید نشسته را بیرون بکشد و سپس او را به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهد. در نهایت با دخالت مردم، درگیری پایان می یابد و مرد راننده سوار بر خودروی خود محل را ترک می کند.

از زمان و مکان این حادثه و علت وقوع آن اطلاعی در دست نیست، اما برخی در شبکه های اجتماعی مدعی شده اند این مرد راننده ی یک تاکسی اینترنتی بوده و به دلیل بی حجابی مسافر زن سعی داشته او را از خودروی خود بیرون کند که در نهایت با وی درگیر شده بود.

  • 14
  • 3
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۱۱
غیر قابل انتشار: ۱۵
جدیدترین
قدیمی ترین
خاک بر سر تماشاچیان برای چی جمع شدین بی مصرف ها جلوتون تو ...هم بزارن باز بی تفاوتین امثال شما
لعنت بر پدر و مادری که تورو تربیت کردن
چرا هیچکی دخالت نمیکنه چرا گذاشتین اینجوری به خشونت کشیده بشه اصلا رفتار حضار قابل هضم و درک نبود.از چی ترسیدین
واقعا این لحظه دلم شکست و گریم گرفت نه بخاطر اون زن و به خاطر کتکی که خورد .بخاطر رفتار و نوع برخورد مردان حاظر درصحنه.چرا جلو درگیری اون دونفر نگرفتین.چتون شده .نه تنها مرد ایرانی بلکه در هرکجای دنیا که این صحنه اتفاق میفتاد باید و باید نمیزاشتین یه زن کتک بخوره دلیلش هرچی که میبود.هیچ چاقو و اسلحه ای هم تو دستشون نبود که برای جونتون میترسیدین.این روزها میگذره و به تاریخ سپرده میشه ولی واقعا نزارین دلتون سنگ بشه و دیدن ناراحتی یه انسان براتون مثل یه فیلم سرگرم کننده بشه اون لحظه حتی فکر نکردین شاید خواهر مادر یا دخترتون به هر دلیلی تو همچین موقعیتی قرار بگیره با این جمعیت نظاره گر ولی بی پناه کتک بخوره
مشاهده کامنت های بیشتر