جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
۲۲:۱۶ - ۱۶ آبان ۱۳۹۸ کد خبر: ۹۸۰۸۰۰۲۹۵
جامعه

ویدئویی دردناک از تنبیه بدنی یک دانش‌آموز در رباط کریم!

انتشار فیلم تنبیه بدنی یک دانش‌آموز در فضای مجازی خبرساز شد.پیگیری‌ها نشان می‌دهد که این فیلم در هنرستان در کلاس یازدهم هنرستان رهساز رباط کریم و در کلاس مکانیک خودرو اتفاق افتاده است.یکی از دانش‌آموزان کلاس رفتار معلم در تنبیه دانش‌آموز ۱۷ ساله را غیر منطقی عنوان کرد و گفت: شخصیت دوست ما در بین ۴۰ نفر خرد شد.

رحمت‌اله شریفی رئیس اداره آموزش و پرورش رباط کریم در گفتگویی درباره این رفتار معلم اظهار کرد: معلم خاطی شناسایی و پرونده تخلفات برای او تشکیل شده است.وی با بیان اینکه امروز پنجشنبه مدیر هنرستان و معلم خاطی به اداره آموزش و پرورش فراخوانده شدند، گفت: حرکت معلم قابل توجیه نیست و پرونده وی شنبه به هیأت بدوی ارسال می‌شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش رباط کریم افزود: قانون درباره تخطی دانش‌آموزان، تشکیل جلسه کمیسیون و شورای دبیران را تعیین کرده است و اگر پس از اخذ تعهد از اولیا رفتار وی تغییر نکند و حضور او نظم کلاس را با اختلال مواجه کند، کلاس یا مدرسه او تغییر خواهد کرد.

وی با بیان اینکه معلم موقتاً تعلیق شده است، تصریح کرد: طبق قانون تا زمان صدور حکم، سه روز معلم در اختیار اداره خواهد بود، تا هیأت تخلفات استان تهران درباره نتیجه پرونده تصمیم‌گیری کند. شریفی تنبیه بدنی را خط قرمز آموزش و پرورش خواند و گفت: درباره هیچ‌گونه تنبیه بدنی از ابتدای ورود دانش‌آموزان در دوره ابتدایی تا پایان دوره متوسطه مماشات نخواهد شد.

farsne​ws.‎​com
  • 22
  • 2
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۱
غیر قابل انتشار: ۱۳
جدیدترین
قدیمی ترین
حقوق مفت بیت المال ومعلمی روازحلقوم همین بچه هامیکشندبیرون به این معلم های......میدن که اخربچه هامونواینطوری بزنند
مشاهده کامنت های بیشتر
شاید از دست داده باشید