شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
۰۸:۲۰ - ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۱۲۰۱۵۶
جهان ورزش

مشاجره لفظی و عجیب سجاد غریبی با مارتین فورد در کنفرانس خبری/ خوش و بش هالک ایرانی و ترسناک ترین فرد جهان

انتشار ویدئویی از نشست خبری هالک ایرانی و مارتین فورد، فرضیه ساختگی بودن این مبارزه را بیش از پیش تقویت کرد.

به گزارش ورزش سه، چند ماهی است که مبارزه میان هالک ایرانی و غول بریتانیایی به سوژه فضای مجازی تبدیل شده است. سجاد غریبی ورزشکار ایرانی است که به دلیل جثه و اندام خاصی که دارد، به هالک ایرانی معروف شده است. او ماه هاست که مارتین فورد، ورزشکار بریتانیایی را برای مبارزه می طلبد اما مارتین فورد به صحبت‌های سجاد غریبی توجهی نمی کرد تا اینکه چند هفته پیش او اعلام کرد که می خواهد با این مرد ایرانی مبارزه کند و او را در ۲۰ ثانیه له کند.

هیکل سجاد غریبی که به هالک یکی از شخصیت های معروف سینمایی شباهت دارد، توجه بسیاری از رسانه‌های جهان را به خود جلب کرده است و مارتین فورد یکی از ورزشکاران انگلستانی بوده که به دلیل رفتارهای خشنی که دارد به عنوان ترسناک ترین مرد جهان شهرت یافته است. مارتین فورد در مصاحبه‌ای گفته است برای این مسابقه تلاش زیادی نمی کند چرا که حریفش رقیب سر سختی نیست و فقط می خواهد وزن خود را کمی پایین آورده و چابک باشد.

سجاد غریبی که در چند سال اخیر با نام "هالک ایرانی" در فضای مجازی طرفداران زیادی پیدا کرده است، چند روز پیش برای اولین بار با مارتین فورد، حریف انگلیسی خود در دوبی رو در رو شد. تقابلی که با انتشار ویدئویی از هول دادن غریبی توسط فورد و زمین خوردن هالک ایرانی در فضای مجازی حسابی سر و صدا به پا کرد و کاربران با تمسخر غریبی، او را یک هالک فتوشاپی نامیدند.

در این ویدئو، اندام سجاد غریبی هیچ شباهتی به تصاویر منتشره از او در صفحه اینستاگرامش نداشت. ورزشکاری که در تصاویر صفحه شخصی او، دارای عضلاتی در هم تنیده و هیکلی بزرگ اندام بود که شباهت زیادی نیز به همان شخصیت معروف هالک داشت. اما در ویدیوی رویارویی او با مارتین فورد، غریبی هیچ شباهتی به آن تصاویر نداشت تا به همین دلیل او را در فضای مجازی هالک فتوشاپی بنامند.

چندی پیش بود که علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس ایران درباره این مبارزه گفته بود که این مبارزه جدی نیست و به صورت شوی نمایشی بوده که سازمان برگزار کننده کاملا با هر دو مبارز هماهنگ کرده و آنها باید طبق گفته های این سازمان پیش بروند. با اینکه فیلم هایی از درگیری سجاد و مارتین در فضای مجازی منتشر شد و واکنش های زیادی را به همراه داشت اما این درگیری هم کاملا هماهنگ شده بود و در روز مبارزه هم این دو نفر باید طبق سناریو مسابقه بدهند.

حالا انتشار ویدئویی از نشست خبری این دو مبارز در دبی باعث شده است تا فرضیه ساختگی و نمایشی بودن این مبارزه، بیش از پیش تقویت شود. در این نشست خبری، مارتین فورد در یک گوشه میز و با کت و شلوار نشسته است و در سمت دیگر نیز سجاد غریبی حضور دارد. شب گذشته در این ویدیوی کوتاه، هالک ایرانی رو به فورد کرده و از آمادگی خود برای شرکت در این مبارزه سخن می گوید. غریبی که در حال رجز خوانی است، ناگهان زیر میز زده و بطری آب و پاپ کورن های روی آن را پخش زمین می کند.

در حالی‌که غریبی سعی دارد به سمت مارتین فورد حمله ور شود، افرادی که در پشت صحنه هستند هالک ایرانی را گرفته و مانع از درگیری میان او و مبارز بریتانیایی می شوند. پس از صحبت های افراد برگزار کننده این نشست خبری، فیلم قطع می شود و در ظاهر این نشست خبری به پایان می رسد. اما این پایان ماجرا نیست چرا که در ادامه، فیلم کامل این نشست خبری لو رفته و ساختگی بودن مبارزه دو ورزشکار را تأیید می کند.

در ادامه این ویدئو و در حالی که نشست طرفین به پایان رسیده، افراد حاضر بر سر میز به بگو بخند پرداخته و به نظر می رسد که از این شوی نمایشی که به راه افتاده ابراز رضایت می کنند. در این میان سجاد غریبی نیز وارد کادر شده و با برداشتن بطری روی میز، آب می نوشد. در حالی‌که او رو به مارتین فورد کرده، با این ورزشکار به صحبت می پردازد و حتی فورد در حالیکه لبخندی بر لب دارد، به زیر میز اشاره کرده و چیزی را به هالک ایرانی نشان می دهد.

در این لحظه هیچ فردی میان فورد و غریبی حضور ندارد و دو ورزشکار به صحبت دوستانه با یکدیگر می پردازند و از ویدئو اینگونه برداشت می شود که دو نفر از شوی اجرا شده ابراز رضایت دارند. انتشار ویدئو باعث شده است تا این برخورد دو مبارز، ساختگی بودن نبرد دو نفر در ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ را بیش از پیش اثبات کند. مبارزه ای که در هر صورت، برای هر دو طرف درآمد مالی زیادی خواهد داشت و گفته می شود که هالک ایرانی حتی در صورت شکست، صدها هزار دلار از این مبارزه نمایشی به جیب خواهد زد.

varzesh3.com
  • 16
  • 2
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۶
غیر قابل انتشار: ۹
جدیدترین
قدیمی ترین
سحاد فتوشاپی با وجود کتک خوردن و ضایع شدنش ،، خوب تونسته خودش رو معروف کنه ،سجاد تپل به راهت ادامه بده ،میتونی دوباره خرابکار کنی و معروف تر بشی!!!!
مشاهده کامنت های بیشتر