دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
کد مقاله: ۱۴۰۱۰۵۰۰۴۵

روز و شب‌هایی رویایی با اقامت در هتل ونوس‌پلاس چالوس

نما بیرونی هتل ونوس پلاس چالوسنما بیرونی هتل ونوس پلاس چالوس

اقامت در هتلی که هم در مجاورت شهرک رویایی و تفریحی نمک آبرود است هم چشم‌انداز اتاق‌هایش جنگل، به طور حتم می‌تواند جذاب و رویایی باشد. اگر شما هم موافق هستید بی‌شک انتخاب هتل ونوس‌پلاس چالوس یک انتخاب عالی و مطمئن است که می‌تواند نویدبخش روز و شب‌های متفاوت از سفر شما به شمال باشد.

هتل ونوس‌پلاس چالوس یکی از بزرگ‌ترین و مجلل‌ترین هتل‌های پنج ستاره این شهر است که به دلیل موقعیت مکانی فوق‌العاده بین گردشگران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است؛ هتلی که مرجع قانونی رزرو انواع اقامتگاه سفربازی قصد دارد در این متن به معرفی ویژگی‌ها و امکانات آن بپردازد.

هتل ونوس‌پلاس چالوس در سال ۱۳۹۶ در این شهر شمالی زیبا در شهرک توریستی نمک آبرود، روبروی رستوران آبشار راه‌اندازی شد و در ۱۰ طبقه ۱۵۴ اتاق و ۳۶۵ تخت را در دل خود جا داده است با این توضیح که شما با اقامت در اتاق‌های این هتل چشم‌اندازی بی‌نظیر از از جنگل‌های سرسبز و بکر شمال خواهید داشت.

هتل ونوس‌پلاس چالوس یک لابی با ظرفیت ۳۰۰ نفر دارد که شما با حضور در آن احساس راحتی و آسایش می‌کنید چراکه فضای مناسبی برای گفت‌وگوهای دوستانه و گذراندن اوقات فراغت است.

اما این‌ها فقط گوشه‌ای از شاخصه‌های هتل ونوس‌پلاس است چراکه این مجموعه خدمات متنوعی به مهمانان خود ارایه می‌دهد که در نوع خود بی‌نظیر و منحصر‌به‌فرد است این خدمات و امکانات به گونه‌ای است تا بتواند به نیازهای مختلف شما پاسخ دهد.

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که از قدم زدن در هوای مه‌آلود و جنگلی لذت می‌برید خبر خوش اینکه هتل ونوس‌پلاس این امکان را برای شما فراهم کرده است چراکه این هتل در نزدیکی جنگل است فارغ از اینکه فضای سبز هتل نیز محیط بسیار زیبایی دارد تا شما بتوانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن حس و حالی فرحبخش را تجربه کنید.  

حتما شما هم موافق هستید که صرف وعده‌های غذایی لذیذ بخش بسیار مهمی از یک سفر است که هتل ونوس‌پلاس چالوس این امکان را هم برای مهمانان خود فراهم کرده است چراکه دارای رستورانی با سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی همراه با موسیقی زنده است.

کافی شاپ، سالن بدن‌سازی، بیلیارد، تنیس روی میز، دارت، استخر، پارکینگ، آسانسور، لابی، روم‌سرویس از دیگر امکاناتی است که شما را از گشتن آن‌ها در خارج از هتل بی‌نیاز می‌کند.

استخر هتل ونوس پلاس چالوساستخر هتل ونوس پلاس چالوس

همچنین این هتل یک پارکینگ اختصاصی رایگان برای خودرو مهمانان دارد که خاطر شما را از لحاظ امنیت آسوده می‌کند. از طرفی، این هتل خارج از محدوده طرح ترافیک است بنابراین هیچ گونه نگرانی برای مهمانانی که با خودرو شخصی به چالوس سفر و در هتل ونوس‌پلاس اقامت می‌کنند، وجود نخواهد داشت.

با مروری اجمالی که تاکنون سفربازی درباره ویژگی‌های هتل ونوس‌پلاس داشته است اگر شما این روزها درحال جست‌وجوی در مورد ویلا اجاره‌ای شمال است احتمالا تا همین جای متن به این نتیجه رسیده‌اید که هتل ونوس‌پلاس می‌تواند گزینه فوق‌العاده‌ای برای اقامت باشد.

حالا برای ارایه جزییات بیشتر درباره بخش‌های مختلف هتل ونوس پلاس چالوس باید گفت که این هتل در مجموع دارای ۱۴ مدل اتاق متنوع و متناسب با هر سبک سلیقه و نیاز است. واحدهای اقامتی هتل ونوس‌پلاس چالوس شامل اتاق تریپل جنگل و دریا، اتاق دبل جنگل و دریا، اتاق تویین جنگل و دریا، اتاق دبل لاکچری جنگل و دریا، اتاق تویین جنگل لاکچری، اتاق تریپل جنگل لاکچری، اتاق کانکت دریا، اتاق کانکت جنگل، اتاق کانکت هانی‌مون دریا، سوئیت امپریال دریا، تریپلکس لاکچری جنگل، سوئیت رویال دریا، سوئیت رویال دریا (بدون تراس) و سوئیت جونیور است.

اتاق تریپل جنگل و دریا

اگر در سفر به چالوس سه نفر هستید اتاق تریپل جنگل دریا در هتل ونوس‌پلاس مناسب شماست که یک تخت دبل و یک تخت سینگل دارد. چشم‌انداز شما از این اتاق دریا و جنگل است. این اتاق علاوه‌بر دکوراسیون مدرن و بسیار زیبای خود امکانات اولیه‌ای مانند سیف‌باکس، تلفن سانترال، مینی‌بار، پارکینگ اختصاصی، سرویس فرنگی، یخچال، اینترنت پرسرعت رایگان، چای‌ساز، وان تک‌نفره، سشوار، تراس با میز و صندلی، سیستم تهویه اتوماتیک، تلویزیون  LEDو خدمات لاندری هم دارد.

اتاق دبل جنگل و دریا

اتاق دبل جنگل و دریا در هتل ونوس‌پلاس چالوس دارای طراحی داخلی بسیار زیبا و آرامش بخش است. این اتاق ها با داشتن یک تخت دبل برای اقامت دو مهمان مناسب هستند. همچنین این اتاق ها چشم اندازی زیبا از جنگل و دریا را برای مهمانان فراهم می کنند. امکانات اولیه ای که مهمانان با اقامت در این هتل از آن برخوردار خواهند شد نیز کاملا مشابه اتاق تریپل جنگل و دریا است.

اتاق دبل هتل ونوس پلاس چالوساتاق دبل هتل ونوس پلاس چالوس

اتاق تویین جنگل و دریا

اتاق تویین جنگل و دریا در هتل ونوس‌پلاس چالوس همان‌طور که از عوانش پیداست چشم‌اندازی فوق‌العاده از جنگل‌های زیبای شمال است و همزمان می‌توانید به تماشای دریا هم بنشینید. دو تخت سینگل در این اتاق وجود دارد بنابراین برای اقامت دو مهمان طراحی شده است. همچنین طراحی و دکوراسیون این اتاق‌ها مدرن و بسیار زیباست که آرامش را برای شما به ارمغان می‌آورد. امکانات اولیه هم مشابه مشابه با دو اتاقی است که تاکنون معرفی شده است.

اتاق دو تخته تویین هتل ونوس پلاس چالوساتاق دو تخته تویین هتل ونوس پلاس چالوس

اتاق دبل لاکچری جنگل و دریا

اتاق دبل لاکچری جنگل و دریا هتل ونوس‌پلاس نیز مانند اتاق دبل جنگل و دریا دارای یک تخت دبل و برای اقامت دو مهمان مناسب است. این اتاق‌ها در ارائه امکانات اولیه و چشم‌اندازها نیز کاملا مشابه با اتاق دبل جنگل و دریاست. تنها تفاوت این اتاق‌ها با هم این است که اتاق دبل لاکچری جنگل و دریا دارای یک وان مجهز به جکوزی است که در کنار دیگر امکانات، این اتاق را به اتاقی بی‌نظیر و لاکچری تبدیل می‌کند.

اتاق تویین جنگل لاکچری

در هتل ونوس‌پلاس اتاق تویین جنگل لاکچری هم وجود دارد که دارای دو تخت سینگل و ویژه اسکان دو مهمان است. این اتاق‌ها نیز کاملا در ارائه امکانات اولیه مشابه با اتاق تویین جنگل و دریا هستند و تنها دو تفاوت بارز با هم دارند؛ نخست اینکه اتاق تویین جنگل لاکچری شامل وان مجهز به جکوزی است و دوم اینکه تنها چشم‌اندازی رو به جنگل دارد.

اتاق تریپل جنگل لاکچری

در اتاق تریپل جنگل لاکچری هتل ونوس‌پلاس چالوس هم همچون اتاق تریپل جنگل و دریا یک تخت دبل و یک تخت سینگل وجود دارد و برای اقامت سه نفر تعریف شده است. همچنین این هتل از نظر ارائه امکانات اولیه مانند اتاق تریپل جنگل و دریاست و تنها تفاوت آن در مجهز بودن اتاق تریپل جنگل لاکچری به وان دارای جکوزی است. نکته بعدی اینکه چشم‌انداز شما از این اتاق‌ها فقط به جنگل است.

اتاق کانکت دریا

اگر در سفر به شمال چهار نفر هستید پیشنهاد سفربازی به شما انتخاب اتاق کانکت دریا هتل پنج ستاره ونوس‌پلاس است که مجهز به دو تخت سینگل و یک تخت دبل است. مهمانان با اقامت در این اتاق‌ها چشم‌اندازی بسیار زیبا به دریا دارند. همچنین امکانات اولیه‌ای که مهمانان در این اتاق از آن‌ها بهره‌مند می‌شوند شامل سیف‌باکس، تلفن سانترال، مینی‌بار، پارکینگ اختصاصی، سرویس فرنگی، یخچال، اینترنت پرسرعت رایگان، چای‌ساز، حمام مجهز به وان، سشوار، تراس با میز و صندلی، سیستم تهویه اتوماتیک، تلویزیون LED و خدمات لاندری است.

اتاق کانکت جنگل

انتخاب دیگر برای افرادی که در سفر به چالوس چهار نفر هستند اتاق کانکت جنگل هتل ونوس‌پلاس است که در آن دو تخت دبل وجود دارد. شما با اقامت در این اتاق‌ها می‌توانید به تماشای جنگل‌های بی‌نظیر بنشینید. همچنین این اتاق‌ها در ارائه امکانات اولیه کاملا مشابه با اتاق کانکت دریا هستند.

اتاق کانکت هانی‌مون دریا

اتاق کانکت هانی‌مون دریا هتل ونوس‌پلاس چالوس دارای یک تخت دبل و یک تخت سینگل است که طراحی و دکوراسیون آن منحصربه‌فرد است و ویژه اقامت زوج‌های جوان است. از پنجره‌های این اتاق شما می‌توانید دریا را ببینید تا ماه عسل خود را آرامش‌بخش کنید. همچنین این اتاق از لحاظ امکانات کاملا مشابه اتاق‌های دیگر است فقط برخلاف برخی از اتاق‌های هتل ونوس‌پلاس دارای وان مجهز به جکوزی است.

سوئیت امپریال دریا

سوئیت امپریال هتل ونوس‌پلاس شامل یک سالن نشیمن، یک اتاق خواب، یک تخت دبل و یک تخت سینگل است و برای اقامت سه مهمان تعریف شده است. این اتاق‌ها چشم‌اندازی به دریا دارند و امکانات اولیه‌ای مانند دو وان مجهز به جکوزی یک‌نفره، سیف‌باکس، تلفن سانترال، مینی‌بار، پارکینگ اختصاصی، سرویس فرنگی، یخچال، اینترنت رایگان، چای‌ساز، سشوار، تراس با میز و صندلی، سیستم تهویه اتوماتیک، تلویزیون LED و خدمات لاندری در آن گنجانده شده است. بنابراین اگر این روزها به دنبال سوئیت اجاره‌ای در شمال هستید می‌توانید به سوییت امپریال دریا در هتل ونوس‌پلاس هم فکر کنید.

اتاق تریپلکس لاکچری جنگل

اتاق تریپلکس لاکچری جنگل هتل ونوس‌پلاس مجهز به سه تخت سینگل و ویژه اقامت سه نفر است. این اتاق‌ها چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای به جنگل‌های انبوه شمال دارند. امکانات اولیه‌ای که مهمانان در این اتاق از آن‌ها بهره‌مند می‌شوند نیز کاملا مطابق با دیگر اتاق‌های لاکچری این هتل است.

سوئیت رویال دریا

سوئیت رویال دریا در هتل ونوس‌پلاس چالوس چشم‌اندازی از دریای بی‌نظیر شمال را برای شما به ارمغان می‌آورد. همچنین این سوئیت‌ها دارای یک اتاق خواب، یک تخت دبل و یک تخت سینگل و امکانات مشابهی مانند دیگر اتاق‌هاست.

سوئیت رویال دریا (بدون تراس)

سوئیت رویال دریا (بدون تراس) در هتل پنج ستاره ونوس‌پلاس چالوس کاملا مشابه با سوئیت رویال دریاست و تنها تفاوت آن در نداشتن تراس است.

سوئیت جونیور

همچنان افرادی که در سفر به چالوس چهار نفر هستند در هتل ونوس‌پلاس انتخاب‌ دیگری دارند؛ سوئیت جونیور دارای یک اتاق خواب، دو تخت سینگل و یک تخت دبل بوده برای همین برای چهار مهمان مناسب است. چشم‌انداز شما از این اتاق جنگل و دریاست. امکانات در این سوئیت مشابه دیگر سوئیت‌های هتل ونوس‌پلاس است.

امکانات هتل ونوس پلاس چالوس

احتمالا تاکنون با نگاهی به ویژگی‌ها و واحدهای اقامتی متوجه شده‌اید که امکانات هتل ونوس‌پلاس چالوس عالی است برای همین شما با خاطری آسوده می‌توانید سفر خود را برنامه‌ریزی کنید و منتظر لحظاتی فراموش‌نشدنی باشید.  

این هتل دارای رستوران و کافی‌شاپ با ارائه برترین و بالاترین کیفیت غذاهای ایرانی و فرنگی، فضای سبز جذاب و سرسبز، سالن بدن‌سازی، بیلیارد، تنیس روی میز، دارت، استخر، پارکینگ، آسانسور، لابی و روم‌سرویس است بنابراین هتل ونوس‌پلاس چالوس امکانات و خدمات رفاهی متنوع و متعددی را برای تامین آسایس و رفاه شما فراهم کرده است.

امکانات عمومی هتل و اتاق‌ها

درباره سایر امکانات هتل ونوس‌پلاس چالوس هم باید گفت که شما با رزرو هر یک از اتاق‌های این هتل از امکانات رفاهی فوق‌العاده‌ای از جمله آباژور، میز تحریر، چای‌ساز، بالکن، کمد لباس، تلفن در اتاق، تلویزیون، حمام، لوازم بهداشتی، دمپایی،  روم‌سرویس و صبحانه بهره‌مند می‌شود. صندوق امانات داخل اتاق، سیستم اعلام حریق در اتاق، اینترنت در اتاق، سیستم گرمایش و سرمایش، امکان شارژ وسایل الکترونیکی از دیگر امکانات واحدهای اقامتی هتل ونوس‌پلاس است بنابراین امکانات و خدمات مختلفی به افراد با نیازهای متنوع در این هتل ارایه می‌شود.

رستوران‌های هتل ونوس‌پلاس چالوس

از آنجایی که چشیدن طعم غذاهای خوشمزه بخش مهمی از هر سفری است بنابراین اقامت در هتلی که دارای رستورانی با چنین ویژگی باشد یک امکان فوق‌العاده است که هتل پنج ستاره ونوس‌پلاس چالوس از آن برخوردار است و شما می‌توانید در آن غذاهای باکیفیت را مزه مزه کنید و خاطراتی به‌یادماندنی را همراه با عزیزان‌تان در این هتل رقم بزنید. این هتل بهترین گزینه برای رفتن به کافی‌شاپ و رستوران است که در هر زمانی بهترین غذاهای ایرانی و فرنگی و همچنین انواع دسرها و نوشیدنی‌های سرد و گرم را سرو می‌کند.

رستوران هتل ونوس پلاس چالوسرستوران هتل ونوس پلاس چالوس

با همه توضیحاتی که درباره جزییات ویژگی‌ها و مشخصات هتل ونوس‌پلاس چالوس داده شد شما برای مقایسه قیمت رزرو هتل می‌توانید به جای رزرو بعضی از ویلاها با قیمت‌های بالا به رزرو هتل‌های زیر ۳ ستاره در شمال هم بیندیشید و با اطمینان سفر خود را به چالوس برنامه‌ریزی کنید.

  • 15
  • 2
۵۰%
همه چیز درباره
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
گروه بی تی اس,گروه BTS,بیوگرافی گروه بی تی اس بیوگرافی اعضای گروه بی تی اس (BTS)، گروه موسیقی کره ای

تعداد اعضا: هفت نفر

نام اعضا: شوگا، جین، جی-هوپ، آراِم، جیمین، وی، جونگ‌کوک

خواستگاه: کره جنوبی، سئول

تاریخ تشکیل گروه: ۲۰۱۰

تاریخ آغاز فعالیت: ۲۰۱۳

زمینه فعالیت: کی-پاپ،  پاپ ، هیپ هاپ، آراندبی، ئی‌دی‌ام

ادامه
پارسا پیروزفر,بیوگرافی پارسا پیروزفر,عکس های پارسا پیروزفر بیوگرافی و عکس های پارسا پیروزفر

تاریخ تولد: ۲۲ شهریور ۱۳۵۱

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر ،کارگردان نمایش، نقاش، نمایشنامه نویس و مترجم

تحصیلات: کارشناسی در رشته نقاشی

وضعیت تاهل: مجرد

ادامه
خشایار اعتمادی,زندگینامه خشایار اعتمادی,بیوگرافی خشایار اعتمادی بیوگرافی خشایار اعتمادی خواننده سبک‌ موسیقی پاپ کلاسیک (+ آثار)

نام مستعار : خشایار

تولد : ۱۱ فروردین ۱۳۵۰

ملیت : ایرانی

سبک‌ : موسیقی پاپ کلاسیک

ساز : پیانو، آكاردئون

سال‌های فعالیت : ۱۳۷۴ تا کنون

ادامه
شهره لرستانی,بیوگرافی شهره لرستانی,تغییر جنسیت شهره لرستانی بیوگرافی شهره لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون و ماجرای تغییر جنسیت او(+ تصاویر)

نام خانوادگی:صالحی لرستانی

تاریخ تولد:۳۱ خرداد ۱۳۴۵

تحصیلات:فوق لیسانس فیلمنامه نویسی

سالهای فعالیت:از ۱۳۶۴ تاکنون

ملیت:ایرانی

وضعیت تاهل:مجرد

ادامه
عکس های امیرحسین اسفندیار,امیرحسین اسفندیار والیبالیست,امیرحسین اسفندیار در پاریس بیوگرافی امیرحسین اسفندیار؛ بازیکنن حرفه ای والیبال ایران

تاریخ تولد: ۴ بهمن ۱۳۷۷

محل تولد: ایران، آمل

حرفه: بازیکن حرفه ای والیبال

قد: دو متر و ۹ سانتی متر

وزن: ۱۱۰ کیلوگرم

ادامه
ریکاردو ساپینتو,بیوگرافی ریکاردو ساپینتو,تصاویر ریکاردو ساپینتو بیوگرافی ریکاردو ساپینتو، بازیکن سابق و مربی فوتبال (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۱۰ اکتبر ۱۹۷۲( ۱۸ مهر ۱۳۵۱)

محل تولد:پرتغال

حرفه:بازیکن و مربی فوتبال

وضعیت تاهل:متاهل

قد:۱٫۷۸ متر

ادامه
امین اسماعیل نژاد,بیوگرافی امین اسماعیل نژاد,زندگینامه امین اسماعیل نژاد بیوگرافی امین اسماعیل نژاد، فوق ستاره جدید والیبال آسیا و دنیا (+ تصاویر)

تاریخ تولد:۲۷ آذر ۱۳۷۵

محل تولد:ملکان تبریز

قد:۲۰٣ سانتیمتر

پیشه:ورزشکار( والیبالیست)

پست:پشت خط زن

ادامه
سها نیاستی,سها نیاستی در فیلم سال دوم دانشکده من,سال دوم دانشکده من بیوگرافی و عکس های سها نیاستی بازیگر نوظهور سینما

تاریخ تولد: ۱۳۷۳

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگر 

سال فعالیت: ۱۳۹۷ تا به حال

مدرک تحصیلی: مهندسی معماری از دانشگاه تهران

ادامه
عکس آرامگاه باباافضل کاشانی,بابا افضل الدین کاشانی,زندگی نامه افضل الدین کاشانی زندگی نامه افضل الدین کاشانی؛شاعر، حکیم و فیلسوف بزرگ ایرانی

شهرت: بابا افضل

تاریخ تولد: نیمۀ اول قرن شش

محل تولد: کاشان 

وفات: حدود سال ۶۱۰

محل دفن: کوه ‌های مَرَق از قراء کاشان

ادامه
ویژه سرپوش