جمعه ۰۴ اسفند ۱۴۰۲
۲۰:۴۲ - ۱۷ دي ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۱۰۰۱۹۶
حوادث

فیلم/ آتش‌سوزی در پاساژ علاءالدین تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ار وقوع آتش‌سوزی جزئی در پاساژ علاءالدین خبرداد.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا درباره جزئیات این حادثه گفت: حوالی ساعتد١٩:٣٠ عصر امروز یک مورد حادثه حریق در ساختمان علاالدین به سامانه ١٢۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان را به محل حادثه واقع در ساختمان علاالدین در تقاطع خیابان‌های حافظ و جمهوری اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریقی جزئی در قسمت پشت نمای این ساختمان رخ داده و منشا آن چند کارتن و مقوا بوده است. خوشبختانه سیستم اعلام حریق این ساختمان به سرعت عمل کرده و نگهبانان و متصدی اطفای حریق مستقر در این ساختمان نسبت به خاموش کردن آتش اقدام کردند.


وی با بیان اینکه آتش‌نشانان نیز عملیات لکه‌گیری و ایمن‌سازی را انجام دادند، گفت: دقایقی بعد نیز ماموران آتش‌نشانی به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند.

وی ادامه داد: خوشبختانه سیستم اعلام حریق این ساختمان به درستی عمل کرده و تکنسین آموزش دیده آتش‌نشانی که در این پاساژ مستقر بوده نیز وارد عمل شده و از گسترش آن جلوگیری کرده است. این موضوع اهمیت توجه به ایمنی در ساختمان‌ها را به خوبی نشان می‌دهد.

به گفته وی پیش از این نیز سازمان آتش‌نشانی نسبت به برگزاری دوره‌های اطفای حریق برای نگهبانان این مجموعه اقدام کرده بودند.

farhikhtegandaily.com
  • 11
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر