یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
۲۰:۲۸ - ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۲۰۴۹۲
حوادث

فیلم/ درگیری جمعی در بیمارستان بندر ماهشهر

از ساعتی پیش خبر یک درگیری به همراه یک فیلم کوتاه در بیمارستان حاجیه نرگس معرفی بندر ماهشهر در فضای مجازی دست به دست در حال انتشار هست که سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در خصوص این موضوع توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش ایلنا، امروز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت‌ماه، عبدالرضا اسکندری در توضیح درگیری در بخش اورژانس بیمارستان حاجیه نرگس معرفی بندر ماهشهر و بازتاب آن در فضای مجازی، اظهار کرد: این درگیری در پی یک حادثه تصادف از شب گذشته بوده که بعد از انتقال فرد مجروح به بیمارستان، فرد ضارب به‌منظور پیگیری وضعیت مصدوم به بیمارستان مراجعه می‌کند که همراهان مصدوم با اطلاع از این موضوع، با آشنایان و نزدیکان خود تماس می‌گیرند تا با فرد مذکور درگیر شوند.

وی گفت: بر اساس گفته شاهدان همزمان تعداد ۴ - ۵ ماشین وارد بیمارستان شدند که با ایجاد درگیری با سلاح سرد و تخریب اموال دولتی باعث ایجاد رعب و وحشت کارکنان و بیماران شدند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ماهشهر، تصریح کرد: با بررسی دوربین‌های مداربسته همه افراد شناسایی و به دستور دادستان دستگیر شدند.

اسکندری با انتقاد به عدم همکاری نیروی انتظامی پلیس ۱۱۰ گفت: در همان دقایق ابتدایی با ۱۱۰ تماس گرفته شد، اما متأسفانه و طبق معمول، نیروی انتظامی بعد از پایان درگیری و با تأخیر در بیمارستان حاضر شد.

وی ادامه داد: از این موضوع گلایه‌مند هستیم که چرا نیروی انتظامی برای جلوگیری از تلفات کمتر و کنترل و مدیریت بحران، به‌موقع در محل حاضر نمی‌شود و بعد از درگیری  ورود می‌کند؟

 این اتفاق در ساعت ۳ بامداد امروز ۲۹ اردیبهشت رخ داده و خوشبختانه پرسنل و کادر درمان دچار آسیب و صدمه نشدند و طرفین درگیری هم به طور سرپایی و رایگان تحت درمان قرار گرفتند.

  • 18
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر