سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
۱۶:۱۵ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۱۲۰۰۳۳۱
حوادث

فیلم/ سرقت و جاسازی ماهرانه گاو داخل پژو!

سرهنگ شا احمد ساکی گفت: سحرگاه امروز ۴ سارق مسلح با یک دستگاه پژو وارد روستای فارسبان بخش خزل شده و یک راس گاو شیری را در صندلی عقب جاسازی کرده و قصد فرار داشتند که با ماشین گشت نیروی انتظامی روبرو می‌شوند.

وی ادامه داد: سارقان مسلح بلافاصله به سمت ماموران تیر اندازی می‌کنند و متواری می‌شود که ماموران گشت پلیس آن‌ها را تعقیب می‌کنند که در تبادل آتش در درگیری اولیه یکی از آن‌ها کشته و یکی زخمی می‌شود.

ساکی افزود: دو سارق دیگر با یک قبضه اسلحه وینچستر ابتدا به خانه‌های مردم هجوم می‌برند و وقتی خود را در محاصره ماموران پلیس می‌بینند به سمت مردم و ماموران تیراندازی می‌کنند.

وی بیان کرد: ماموران نیروی انتظامی نهاوند به خاطر حافظ جان و امنیت مردم بدون زخمی شدن حتی یک نفر از اهالی روستای فارسبان با توجه به پیچیدگی این عملیات همه سارقان را به محاصره خود در آوردند و گاو را نیز از صندلی عقب پژو بیرون کشیدند.

فرمانده انتظامی نهاوند گفت: دو سارق دیگر که خود را در محاصره ماموران دیدند به کوه‌های اطراف روستا فرار کردند که در تبادل آتش یکی دیگر از آن‌ها زخمی و نفر چهارم نیز تسلیم پلیس شد.

وی افزود: هدف سارقان مسلح گروگانگیری از مردم بود که با همکاری خوب مردم با پلیس کار آن‌ها ناکام ماند و خوشبختانه بدون هیچ صدمه‌ای به ماموران و مردم همه سارقان احشام مردم دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی نهاوند، گفت: درگیری مسلحانه سارقین احشام با پلیس نهاوند موجب کشته شدن یک سارق و مجروح شدن دو سارق دیگر شد.

سرهنگ ساکی گفت: با توجه به خبر‌های مردمی مخصوصاً اهالی روستای بخش مرکزی و بخش گیان نهاوند مبنی بر اینکه چند روزی است تعدادی از افراد مسلح با خودرو و پژو در اطراف روستا به قصد سرقت احشام پرسه می‌زنند لذا دستگیری و شناسایی این افراد در دستور کار انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی گفت: در ساعت ۶:۳۰ صبح امروز سه شنبه ۲۱ اسفند، پلیس نهاوند مطلع شد که خودرو مذکور به همراه چهار نفر از روستای دهنو سفلی در حال سرقت و متواری شدن هستند لذا سریعاً با اجرای طرح مهار و مسدود نمودن کلیه راه‌های خروجی علیرغم ایست‌های مکرر مامورین مراقب و اخطار با تیر هوایی خودرو پژو مذکور به سمت روستای فارسبان نهاوند متواری و متقابلا به سمت مامورین تیراندازی می‌کند.

وی افزود: در نهایت این درگیری منجر به توقیف خودرو مذکور و کشته شدن یک نفر از سارقین و مجروحیت دو نفر دیگر گردید و نفر چهارم که به سمت کوه‌های اطراف متواری شده بود با تلاش مامورین دستگیر و به یگان انتظامی دلالت می‌گردد.

فرمانده انتظامی نهاوند بیان کرد: از این باند سرقت احشام یک قبضه اسلحه وینچستر و تعدادی فشنگ به همراه پلاک سرقتی و خودرو سرقتی کشف که تحویل مراجع قضایی شد.

ساکی اظهار داشت: هرشب گشت پلیس برای حفاظت از جان و مال مردم در بین روستا‌ها فعال می‌باشد و از مردم می‌خواهیم هر نوع سرقت و ورود افراد ناشناس را به پلیس اطلاع دهند.

yjc.ir
  • 28
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر