دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
۲۰:۱۸ - ۱۶ مهر ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۷۰۰۱۶۲
حوادث

فیلم/ گرداندن موبایل‌قاپ‌ها مقابل پاساژ علاءالدین در تهران

۳ جوان شرور سابقه دار که اقدام به شرارت و موبایل قاپی در مقابل پاساژ علاالدین می کردند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

سردار علی ذوالقدری با اشاره به بازداشت عوامل درگیری در پاساژ علاءالدین، درباره جزئیات این خبر گفت: به دنبال دریافت پرونده ای مبنی بر درگیری و نزاع دسته جمعی و تخریب شیشه های پاساژ علاءالدین، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: مأموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و تعقیب و مراقبتهای شبانه روزی، محل اختفای متهمان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی و در یک عملیات ضربتی روز گذشته آن ها را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار کرد: این پنج متهم به علت اختلافات شخصی در پاساژ علاءالدین اقدام به درگیری و نزاع دسته جمعی کرده بودند و چندین مغازه را در این پاساژ تخریب کردند، آن ها دارای سوابق متعددی از جمله مشارکت در نزاع دسته جمعی منجر به ضرب و جرح، اخلال در نظم عمومی، حمل سلاح، زورگیری و حتی سرقت گوشی های موبایل شهروندان هستند.

او گفت: براساس دستور قاضی پرونده و در راستای عبرت آموزی مخلان نظم و امنیت عمومی مقرر شد، در محل وقوع نزاع با حضور متهمان و در مقابل چشم شهروندان، صحنه هایی از شرارت این افراد شرور بازسازی شود.

ذوالقدری بر جدیت و قاطعیت پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و عاملان ناامنی خبرداد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک از طریق تلفن ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند تا در این رابطه اقدامات لازم صورت پذیرد.

tasnimnews.com
khabaronline.ir
  • 15
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۱۱
غیر قابل انتشار: ۱۲
جدیدترین
قدیمی ترین
سردرگمی
مشاهده کامنت های بیشتر