۱۹:۱۰ - ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ کد خبر: ۹۷۱۲۰۰۴۳۴
هنر و سینما

فیلم/ عادل فردوسی پور حذف شدنی نیست

پس از مخالفت های علی فروغی با سیاست های برنامه نود و عادل فردوسی پور, در نهایت پر بیننده ترین و محبوب ترین برنامه ورزشی از کنداکتور شبکه ۳ خارج شد.

 

عادل فردوسی پور در جشنواره جام جم اشاره کرده بود که سال ۹۷ بسیار بر او سخت گذشت و از سمت رسانه ملی به او بی مهری شد اما خود را هنوز فرزند رسانه دانست.

 

تنها چند روز پس از صحبت های جنجالی عادل فردوسی پور در جشنواره جام جم، برنامه ۹۰ به پایان راه خود رسید. پایان برترین برنامه ورزشی قطعا گل به خودی صدا و سیما به خود خواهد بود و به نقل از طرفداران مجری برنامه نود، "عادل_حذف_شدنی_نیست".

 

 

  • 20
  • 7
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقمبا این خبر مخالفم
3.7 stars from 27 votes
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۸
غیر قابل انتشار: ۱۲
جدیدترین
قدیمی ترین
چرا همه انتظار دارند که یک نفر مثل فردوسی پور فقط در برنامه نود بعد از۲۰سال همچنان در یک فعالیت در جا بزند. اگر به فردوسی پور میدان داده نمیشد و فقط در حد یک گزارشگر باقی میماند و همه اعتراض میکردند که او گزارشگر خوبی است و نباید کسان دیگر گزارش کنند نه گزارشگری متولد میشد نه برنامه نود. فردوسی پور میتواند نگاه نقادانه خودرا در سطح مدیریتی تبدیل به اصلاح ساختار مدیریتی شبکه ورزش کرده و باعث ارتقا گروه برنامه سازان ورزشی شبکه شود. اینکه یک عده عادت عاطفی مردم را تبدیل به یک بازی سیاسی و دوست و دشمنی میکنند حمایت نیست . مردم به پاس قدردانی و عادت نوستالژیک دوست دارند اورا حتی فقط در حد یک گزارشگر داشته باشند که این یک حالت عاطفی است و با اهداف توسعه جور در نمی آید. احساس مردم مانند مادری است که نگران ازدواج فرزندش میشود.اما هرگز مایل نیست که او مجرد باقی بماند.
  • 2
  • 0
مشاهده کامنت های بیشتر
شاید از دست داده باشید