پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
۲۰:۳۶ - ۲۱ تير ۱۳۹۹ کد خبر: ۹۹۰۴۰۰۲۳۴
هنر و سینما

فیلم/ شکایت و درخواست طلاق سویل خیابانی از محسن افشانی

سویل خیابانی همسر محسن افشانی با حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه از این بازیگر پرحاشیه شکایت کرد.

به گزارش رکنا، سویل خیابانی همسر محسن افشانی صبح امروز به شعبه ۱۶ دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کرد و از محسن افشانی شکایت کرد.

سویل خیابانی در مورد شکایتش از محسن افشانی گفت: از محسن افشانی بخاطر ضرب و جرح، تصرف عدوانی شکایت کردم. برای برداشتن وسایل شخصی ام به خانه ام رفته بودم که محسن افشانی مادر، کارگرمان و مرا به باد کتک گرفت.

او افزود: خواهر و داماد محسن افشانی در خانه من زندگی می کنند و وقتی رفته بودم وسایل شخصی ام را بردارم به من حمله کردند.

تقاضای طلاق سویل خیابانی از محسن افشانی

همسر محسن افشانی در مورد در خواست طلاقشگفت: ۷ ماه قبل تقاضای طلاق دادم و در مرحله تکمین قرار دارد که محسن افشانی روز اول عنوان کرد ۵ میلیارد بپردازم تا طلاقم دهد و بعد مبلغ به ۲ میلیارد و بار آخر وکیل محسن افشانی عنوان کرد یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت کنم تا طلاقم بدهد.

ماجرای انتشار عکس های خصوصی سویل خیابانی

محسن افشانی تهدید کرده بود چنانچه دست روی خانه بگذارم عکس های خصوصی ام را منتشر می کند که پس از آن عکس های خصوصی من در یک صفحه اینستاگرامی منتشر شد که شکایت کردم و پلیس فتا نیز بعد از بررسی های دقیق اعلام‌کرد که این تصاویر توسط محسن افشانی منتشر شده است.

سویل خیابانی گفت: صفحه اینستاگرامی بسته شد و هفته آینده حکم دادگاه بخاطر انتشار تصاویر خصوصی من از سوی محسن افشانی صادر خواهد شد.

مهریه همسر محسن افشانی

سویل خیابانی گفت: مهریه ام ۵۰۰ سکه و سه دانگ خانه است. محسن افشانی خانه ای را که اجاره نامه اش به نام من است ترک نمی کند فقط توانستم جهیزیه ام را از خانه بیرون ببرم ولی زمانی که برای برداشتن وسایل شخصی ام که داخل خانه بود به آن جا مراجعه کردم مرا مورد ضرب و جرح قرار دادند که پیگیر این ماجرا هستم و فکر نکنم رفتارهای محسن افشانی بعنوان یک مرد ایرانی برای انتشار عکس های خصوصی همسرش کار درستی باشد.

***

بیوگرافی سویل خیابانی

سویل تیانی خیابانی دختری تبریزی الاصل و یک متولد اسفند ماه سال ۱۳۶۹ است. او پیش از آشنایی اش ؛ محسن افشانی را نمیشناخته است و صرفا به علت چشم های رنگی محسن از او خوشش آمده بود.

پدر سویل آقای علیرضا تیانی خیابانی معروف به علیرضا خیابانی پروفسور و پژوهشگر است و همینطور کارخانه دار نیز می باشد. که در رشته ی هنر و ادبیات فعالیت می کند و کتاب شعر هایی نیز از او به زبان پارسی و آذری به چاپ رسیده است. همچنین آخرین آلبوم سالار عقیلی نیز؛ شعر هایش را پدر سویل سورده است.


بیوگرافی محسن افشانی

محسن افشانی (متولد ۱۱ فروردین ماه ۱۳۶۸ در روستای وانشان گلپایگان) است.

حواشی

پس از انتشار ویدئویی در اینستاگرام افشانی که در آن از اسلحه و چاقو استفاده شده بود پلیس فتا وارد عمل شدو به دستور مقام قضایی افشانی دستگیر و روانه زندان اوین شد. او پس از بازداشت، ویدئو از صفحه اینستاگرام (Instagram) افشانی حذف شد.

  • 23
  • 5
۵۰%
sarpoosh
با این خبر موافقم با این خبر مخالفم
بیشتر بخوانید:
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر
شاید از دست داده باشید