جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
۲۱:۴۰ - ۲۸ آذر ۱۴۰۰ کد خبر: ۹۷۰۶۰۰۵۹۸
دیجیتال

ویدئو/هاوربرد چیست و چگونه یک هاوربرد در خانه بسازیم؟

هاوربرد ها را می توان یکی از بهترین وسیله های حمل و نقل بدون آلودگی و کم هزینه در نسل جدید خواند. این دستگاه در کنار هیجانی که برای شما به ارمغان می آورد، میتواند جای دوچرخه یا حتی خودرو شخصی را برای شما پر کند.

هاوربرد یک وسیله نقلیه میباشد که دارای یک سطح صاف، جهت ایستادن کاربر و دو چرخ در طرفین می باشد که با نیروی الکتریکی کار می کند و قدرت حرکت از موتورها به چرخ ها منتقل می شود. موتورهای هاوربرد داخل چرخ ها قرار گرفته اند برخی از مدل ها دارای یک سیستم انحصاری کنترل یا حفظ تعادل خودکار می باشد.

وزن هاوربرد با توجه به نوع باطری و جنسی که برای ساخت آن استفاده می شود، متفاوت است. بی شک حفظ تعادل و کنترل یکی از لازمه های هاوربرد سواری است. برای سوار شدن بر روی یک هاوربرد نخست باید یکی از پاهای خود( چپ یا راست) را بر روی صفحه و یا پدال های تعبیه شده بر روی دستگاه قرار داده و بعد از سبز شدن چراغ های قرار گرفته بر روی دستگاه، کاربر میتواند پای ديگر را هم بر روی دستگاه قرار داده و تعادل خود را بر روی دستگاه کنترل و حرکت کند.

می توانید به جای خرید هاوردبرد کمی وقت بگذارید و یک هاورد برد در منزل بسازید. در این ویدئو مراحل ساخت یک هاورد برد در خانه آموزش داده شده است.

aparat.com
  • 15
  • 2
۵۰%
بیشتر بخوانید:
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر