یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱
۱۸:۱۷ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۳۰۰۵۷
دیجیتال

فیلم/ رونمایی از اولین گوشی هوشمند مچی جهان

اولین گوشی هوشمند مچی جهان توسط شرکت Anton Cvelbar رونمایی شد.

یک شرکت فناورانه اسلوونیایی اخیراً یک گوشی هوشمند مچی با طراحی ابتکاری را عرضه کرده که قابلیت های ساعت هوشمند و گوشی را با هم یکپارچه می کند.یک شرکت فناوری اسلوونیایی، اخیراً یک گوشی ابتکاری را رونمایی کرده که همچون ساعت هوشمند بر روی مچ دست قرار می گیرد و قابلیت های گوشی هوشمند و ساعت هوشمند را به صورت ترکیبی به کاربر ارائه می دهد. این گوشی همچنین محفظه جالب توجهی را در خود جای داده که برای قرار گرفتن گوشی های دستگاه طراحی شده است.

شرکت Anton Cvelbar یک یک توسعه دهنده محصول جاه طلب اسلوونیایی با ایده های خلاقانه برای غنی سازی و بهبود تجربه کاربری محصولات الکترونیکی موجود با افزودن ویژگی های جالب توجه است. این شرکت پیش از این با معرفی باریک ترین ایرپاد های جهان، قابلیت و توانایی خود را به جهانیان نشان داده بود و اکنون قصد دارد تا با عرضه نخستین گوشی هوشمند مچی جهان که محفظه محصربفردی برای ایرپاد های خود دارد، بیش از پیش بر این شهرت خود بیفزاید.

این شرکت برای توسعه این ایده خود یک کمپین جمع آوری کمک مالی از طریق IndieGogo را راه انداخته است. این ایده در اصل یک ساعت هوشمند شیک با هدفون داخلی است که میتواند در زیر قاب ساعت مستطیل شکل ذخیره شود. به این ترتیب می توانید به سرعت و به راحتی ایرپاد ها را پس از یک تمرین فشرده ذخیره کنید. این ایده همچنین خطر گم شدن گوشی ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. شارژ ایرپاد ها را نیز میتوان از طریق خود ساعت انجام داد.

آنتون نه تنها این گوشی مچی را به یک محفظه گوش گیر مجهز کرده است ، بلکه یک نمایشگر نسبتاً بزرگ دوم نیز را در دسترس قرار می دهد. نمایشگر دوم منحنی است و در مقابل صفحه اصلی قرار گرفته است. بنابراین، صفحه نمایش هنگام پوشیدن در قسمت زیرین مچ قرار می گیرد. شرکت سازنده می گوید برای بهبود راحتی پوشیدن، می توان از یک صفحه نمایش انعطاف پذیر نیز برای این کار استفاده کرد.

در نتیجه این صفحه نمایش دوم، این ساعت همه کاره می تواند کاملاً به عنوان یک دستگاه مستقل مورد استفاده قرار گیرد، جایی که کاربران نیاز کمتری به گرفتن گوشی هوشمند خود را تجربه خواهند کرد. کاربران میتوانند به سادگی به پیمایش ادامه دهند، به پیام ها پاسخ دهند یا از محتوای چندرسانه ای دستگاه خود لذت ببرند. این تلفن مچی با گنجاندن ویژگی های سلامتی، مانند نمایشگر ضربان قلب، عملکرد همه کاره را ارائه می کند.

baharnews.ir
  • 12
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر