پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۲۱:۳۸ - ۲۸ مهر ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۷۰۲۱۹
اقتصادی

فیلم/ کتک کاری با کمربند در جلسه پالایشگاه ستاره خلیج فارس

ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که در آن مدیر حراست شرکت نفت ستاره خلیج فارس در حین جلسه رسمی اداری با کمربند به فرد دیگری حمله می کند.

پایگاه خبری و تحلیلی اوجِ نفت در این مورد نوشت: او، جعفری، مدیر حراست پالایشگاه ستاره خلیج فارس، برادر رئیس هیات مدیره پالایشگاه بندرعباس است که بدون هماهنگی با مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس و با حکم مستقیم ناصر رضاعلی سرپرست حراست پالایش و پخش منصوب گردیده است. انتصاب او حواشی بسیاری را در این پالایشگاه بوجود آورده است،‌ از جمله آن می توان به استعفای دسته جمعی برخی از مدیران و کارشناسان در نتیجه فشارهای وی تنها جزئی از این حواشی است. 


پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس: وقوع درگیری در جلسه رسمی در محیط این پالایشگاه کذب است 
ایسنا: مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی درگیری حین جلسه رسمی در محیط این پالایشگاه را تکذیب کرد.

علیداد واحدی اظهار کرد: به تازگی ویدیویی در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شده که در آن مدعی است درگیری در حین جلسه‌ای رسمی در محیط پالایشگاه نفت ستاره خلیج‌فارس رخ داده در حالی که این ویدئو به هیچ عنوان ارتباطی با این پالایشگاه ندارد.

یک فیلم چندثانیه‌ای در یک پایگاه خبری مرتبط با حوزه نفت منتشر و مدعی درگیری در پالایشگاه نفت ستاره خلیج‌فارس شده و این فیلم به‌سرعت در رسانه‌های فارسی‌زبان خارج از کشور نیز بازتاب یافته است.

khabaronline.ir
  • 12
  • 1
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۹
غیر قابل انتشار: ۱۴
جدیدترین
قدیمی ترین
این موضوع واسه دو سال پیش و قبل از مسئولیت ایشونه و صد البته در مکانی که به شرکت نفت هیچ ارتباطی نداره ایشون برای ممانعت از برخورد فیزیکی با همراهشون خواستن وارد عمل بشن ، هرچند درآوردن کمربند کار اشتباهی بود اما توی اون لحظه شاید راه دیگه ای به ذهنشون نرسیده و اینکه تا جایی که میدونم ایشون از اون کمربند استفاده نکردن چون نیروی انتظامی وارد صحنه شد و پرونده مسیر خودش رو طی کرد و حتی خبرش در روزنامه هم چاپ شد
ارازل مملکت رو غصب کردن
اینها برای صنعت نفت مهلکن
مشاهده کامنت های بیشتر