یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
۲۰:۲۶ - ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ کد خبر: ۱۴۰۳۰۱۰۱۱۰
آموزشی

یک وکیل دادگستری:دختران دانشکده الزهرای بوشهر هیچ جرمی مرتکب نشده اند

رقص دانشجویان دختر بوشهر در جشن فارغ التحصیلی جنجالی شد +فیلم

اقتصاد ۲۴ | جشن متفاوت فارغ التحصیلی دختران دانشگاه الزهرا بوشهر را مشاهده می‌کنید.

انتشار کلیپ فارغ التحصیلی متفاوت دختران دانشکده الزهرای دانشگاه فنی و حرفه ای بوشهر با واکنش منفی مسئولان این دانشگاه مواجه شده است.

پس از انتشار این کلیپ، رئیس دانشکده الزهرای بوشهر به خبرگزاری دولتی «ایسنا» گفت: از دی‌ ماه سال ۹۸ تاکنون هیچ جشن فارغ‌ التحصیلی در دانشکده الزهرا برگزار نشده است.

زهرا حاجیانی افزود: بعد از کرونا و نیز به علت کمبود منابع مالی هیچ جشن فارغ‌التحصیلی دردانشکده الزهرا برگزار نشده و کلیپ پخش شده در فضای مجازی توسط چند دانشجوی فارغ‌التحصیل این دانشگاه بدون هماهنگی و اخذ مجوز از دانشگاه به صورت خودجوش برگزارشده و دانشگاه در جریان برگزاری آن هیچ نقشی نداشته است.

وی گفت: ۸ نفر ازدانشجویان فارغ‌التحصیل این دانشگاه با تهیه فرم لباس فارغ‌التحصیلی در بافت قدیم بوشهر اقدام کرده و بامیکس آن جشن با سردرب دانشگاه این موضوع را بوجود آورده‌اند.

حاجیانی ادامه داد: این موضوع توسط حراست دانشگاه دردست بررسی است و دانشجویی که این فیلم را تهیه کرده شناسایی شده و فردا قراراست به همراه پدرش جوابگوی این کارش باشد.

به گفته وی این دانشگاه پیگیری قضایی این فعالیت غیرقانونی را تا حصول نتیجه ادامه خواهد داد.

یک وکیل دادگستری:دختران دانشکده الزهرای بوشهر هیچ جرمی مرتکب نشده اند

علیرغم اظهارات رئیس دانشکده الزهرای بوشهر، سیروس شهریاری، وکیل دادگستری در توییتی ضمن تأکید بر این نکته که دختران دانشکده الزهرای بوشهر هیچ جرمی مرتکب نشده اند که قابل پیگرد قضایی باشند، ابراز امیدواری کرد: به احساسات اجتماعی احترام گذاشته شود و اصلا پای این بچه ها به مراجع رسمی باز نشود.

همچنین مسلم روئین، وکیل دادگستری اعلام کرد: درصورت اینکه پرونده این دانشجویان قضایی شود، آمادگی دارد به صورت رایگان وکالت شان را برعهده بگیرد.

  • 10
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۱۰
در انتظار بررسی: ۱۷
غیر قابل انتشار: ۲۳
جدیدترین
قدیمی ترین
حق شادی
متاسفانه شاهد افول جایگاه بانوی اصیل ایرانی هستیم
ولشون کنید. بزارید خوش باشند. چیکارشون دارید. مسولان فرزندانشان در خارج کشور حسابی عشق و حال می کنند. اونوقت مردم ایران را می خواهند لای منگنه بزارند.
آفرین درود بر این دانشجویان
الهی شاد باشین عزیزان وطن
پرچم بوشهر بالان
مگر جنایت شکل گرفته صدیقی عین خیالش نیست یه چندتا جون شادی کردند میگید جنایت شکل گرفته
حداقل احترام ماه رمضان نگه میداشتید،حالا ایندگان مملکت،رو ببینید
عجب کاری دیگه هست بکنید....بعد بگید آزادی نیست
عجب کاری دیگه هست بک...
متاسفانه شاهد افول جایگاه بانوی اصیل ایرانی هستیم
مشاهده کامنت های بیشتر