سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲
۰۸:۵۲ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۵۰۱۳۵
فوتبال ایران

جدیدترین مصاحبه عادل فردوسی‌پور/ افشاگری از دلایل تعطیلی برنامه ۹۰ و پیشنهاد یک‌ونیم میلیون دلاری تا حواشی گزارش فینال لیگ قهرمانان آسیا

عادل فردوسی‌پور در جدیدترین مصاحبه خودش در پادکست فوتبال ۳۶۰ درباره مسائل مختلف صحبت کرد.

ماجرای تماس تلفنی مهم فردوسی‌پور با مهران مدیری؛ آخرین مهمان برنامه ۹۰ چه کسی بود که اجازه پخش نگرفت؟

او درباره تعطیلی برنامه ۹۰ بعد از چهار سال گفت: من شنبه ۲۴ اسفند دفاعیه دکتری را انجام دادم و خوشحال و خندان رفتم. مهمان برنامه آخر سال ما مهران مدیری بود و هفته قبل آن هم جشنواره برنامه‌های سیما بود که داوران آن مدیران رده‌بالای صداوسیما بودند.خیلی برنامه‌های کلاس A هم قرار داشتند. یک بخش نظرخواهی مردمی بود و نود با اختلاف زیاد اول شد. بخش رای مدیران رده‌بالای سازمان هم بین تمام برنامه‌ها نود را انتخاب کردند و من دو جایزه گرفتم که آنجا یک نطق انتقادی هم داشتم. روز یکشنبه به شبکه سه رفتم و جلسه گذاشتیم. همان جا گفتند نود تعطیل شده و فردا برنامه نداری. گفتم خب حداقل بگذارید من خداحافظی کنم که گفتند نه! 

روایت جالب فردوسی‌پور از گزارش بازی پرسپولیس - اولسان در فینال ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا

عادل فردوسی‌پور گفت: ای‌اف‌سی هنوز پول بلیت سفرم را هم نداده، محدودیت‌هایی روی اینترنت ایجاد شد تا همه مردم نتوانند لایو اینستاگرام را ببینند.

افشاگری از پیشنهاد یک‌ونیم میلیون دلاری عادل فردوسی‌پور بعد از حذف از تلویزیون

عادل فردوسی‌پور از پیشنهاد بازیگری و اجرا با دستمزد یک‌ونیم میلیون دلاری بعد از کنار گذاشته شدن توسط تلویزیون، افشاگری کرد.

football360.ir
  • 20
  • 6
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر