سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳
۱۰:۰۴ - ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۵۰۲۶۹
فوتبال ایران

فیلم | عادل فردوسی‌پور در گفتگوی لایو فوتبال۳۶۰: دلتنگی‌ام برای مردم هم بغض دارد و هم گریه

عادل فردوسی پور بعد از نزدیک به سه سال در یک ارتباط زنده حاضر شد و از برنامه‌های «فوتبال ۳۶۰» برای پوشش بیست و دومین دوره لیگ برتر و دیگر برنامه‌های این پروژه رونمایی کرد، او پیش از شروع مصاحبه گفت: وقتی به گذشته فکر می‌کند بغضش می‌گیرد.

عادل فردوسی پور ظهر روز جمعه ۲۱ مرداد و ساعاتی پیش از شروع رسمی بیست ودومین دوره لیگ برتر در یک مصاحبه زنده اینترنتی که در بستر لایو صفحه اینستاگرام «فوتبال ۳۶۰» پخش می‌شد به تشریح برنامه‌هایش برای پوشش لیگ برتر ایران و دیگر رویدادهای فوتبالی در سطح اروپا و جهان پرداخت.

او در ابتدا از اینکه بعد از گذشت سه سال توانسته با مخاطبانش به شکل زنده ارتباط برقرار کند ابراز خوشحالی کرد و گفت :«این اولین ارتباط زنده من بعد از تعطیلی برنامه ۹۰ در سال ۹۷ است، البته در این بین بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا را هم به شکل مستقیم گزارش کردم ، وقتی به گذشته فکر می‌کنم بغض می‌کنم و دلم می‌گیرد، اما سعی میکنم احساساتی نشوم.»

عادل فردوسی پور سپس درباره محتوایی که قرار است در «فوتبال ۳۶۰» ارائه شود توضیحاتی ارائه داد و عنوان کرد: «الان بیش از سه دهه از فعالیتم در عرصه فوتبال می‌گذرد و در این مدت سعی کردم محتوایی تولید کنم که به شعور مردم احترام بگذارم. همیشه تلاشم بر این بود که حرف دل مردم را بزنم و در چارچوب ادب و احترام وطوریکه حرمت‌ها شکسته نشود به نقد اتفاقات و مسائل روز فوتبال بپردازم.»

عادل از مردمی که طی این سال‌ها پیگیر کارهایش بوده‌اند به عنوان سرمایه خود نام برد و حرف‌هایش را اینطور ادامه داد:« مهمترین سرمایه‌ام مردم و مهری است که به من دارندو سعی می‌کنم از آن به نحو احسن دفاع کنم. من همیشه دوست داشتم در فراگیر ترین رسانه با این مردم نازنین در ارتباط باشم اما الان شرایط اینطور مهیا شده که در بستر فوتبال ۳۶۰ نیازهای آن‌ها در عرصه فوتبال فراهم کنم.»

فردوسی پور سپس به تشریح برنامه‌های فوتبال ۳۶۰ برای پوشش بیست و دومین دوره لیگ برتر پرداخت و عنوان کرد : «تیم محتوا و تولید فوتبال ۳۶۰ همان تیم برنامه «نود» و «فوتبال ۱۲۰» هستند که تعدادی همکار جدید و نخبه هم به آنها اضافه شده است. این تیم سعی دارد با تولید بهترین محتواها ، اتفاق‌های خوبی را رقم بزنند. ما در طول برگزاری مسابقات لیگ برتر حواشی بازی‌ها را به شکل کامل پوشش می‌دهیم و داوری‌ها را هم مورد برسی قرار خواهیم داد.»

آنالیز بازی‌ها ، گفت وگو با بازیکن‌های برتر هفته و ستاره تیم‌ها از دیگر برنامه‌های فوتبال ۳۶۰ است که فردوسی پور در توضیح آن‌ها گفت :«همان تیم آنالیز برنامه ۹۰ به سرپرستی رضا عباسی زاده، قرار است در فوتبال ۳۶۰ بازی‌ها را آنالیز کنند تا به شکل هفتگی یک آیتم آنالیز داشته باشیم. گفت وگو با بازیکن‌ها برتر هفته و ستاره‌های تیم‌ها از دیگر برنامه‌های فوتبال ۳۶۰ است که توسط بچه‌ها انجام می‌شود. خود من هم سعی می‌کنم در طول ماه یک مصاحبه با اهالی فوتبال داشته باشم.»

نکته جالب صحبت‌های فردوسی پور جایی بود که اعلام کرد که قصد دارد در فوتبال ۳۶۰ مصاحبه‌های غیر فوتبالی و حتی هنری هم انجام دهد. او توضیح بیشتری در این باره نداد.تولید پاتکست با موضع اتفاقات لیگ برتر، پیش بینی نتایج و همچنین برگزاری فوتبال فانتزی از دیگر برنامه‌های فوتبال ۳۶۰ در طول مسابقات لیگ برتر خواهد بود.

عادل فردوسی پور در پایان اعلام کرد این محتواها به شکل آیتم در بسترهای مختلف فوتبال ۳۶۰ ارائه می‌شود و فعلا شرایط تولید یک برنامه استودیویی مهیا نیست : «هنوز شرایط تولید یک برنامه استودیویی مهیا نیست، اما در تلاش هستیم تا به زودی این امکان را مهیا کنیم که همه این آیتم‌ها را در قالب یک برنامه مستقل ارائه دهیم.»

فوتبال ۳۶۰ پروژه جدید عادل فردوسی پور است که در زمینه فوتبال داخلی و خارجی تولید محتوا می‌کند. 

  • 20
  • 4
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر