دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۵۶ - ۰۶ تير ۱۴۰۰ کد خبر: ۱۴۰۰۰۴۰۰۵۷
فوتبال ایران

فیلم/ ادعای عجیب مددی: در عربستان بودیم که می‌خواستند برای مجیدی جانشین انتخاب کنند

اختلافات مدیریتی در باشگاه استقلال هر روز زوایای جدیدی به خود می‌گیرد و مصاحبه افراد مختلف مسائلی را به میان می‌آورد که می‌تواند مسائل بسیار زیادی را روشن کند. از جمله اختلافاتی که میان مدیریت باشگاه با کادر فنی و برخی بازیکنان به وجود آمده است. پس از صحبت‌هایی که علی نامداری مشاور هیئت مدیره مستعفی باشگاه استقلال انجام داد، احمد مددی پاسخی به این صحبت‌ها داده و درباره برخی مسائل نیز افشاگری کرده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به برخی اتفاقات رقم خورده از سوی علی نامداری گفت: «عازم عربستان شدیم. در جده و ۲۲ روزی که کنار تیم بودیم، برخی از همین افراد نزدیک به باشگاه با من تماس می‌گرفتند و می‌گفتند برگرد، تیم نتیجه نمی‌گیرد. همانجا متوجه شدم همین افراد مدعی برای گزینه بعدی سرمربیگری با افرادی مذاکره می‌کنند».

مددی که با صداوسیما گفت‌وگو می‌کرد، یادآور شد: «مگر اینجا مدیرعامل و هیئت مدیره ندارد که آقای نامداری و شخصی که قبلاً اینجا (بوده) و کاملاً سابقه‌اش مشخص است، برای استقلال تصمیم بگیرند؟ چه کاره هستید که برای استقلال تیم می‌بندید؟»

نامداری همچنین صحبت‌هایی را درباره مسائل مالی باشگاه انجام داده است. از جمله کمک مالی هواداران که مبلغ آن پنج میلیارد تومان رسیده است یا پول میلیچ که توسط عبدیان پرداخت شد و مددی این دلارها را فروخت یا کمک ۱۵ میلیاردی خودش به باشگاه استقلال. مددی این صحبت‌ها را ادعای نامداری می‌داند و در این باره اظهار داشت: «کل مبلغی که از آبان ماه سال گذشته بابت کمک هواداری جمع‌آوری شد، حدود ۶۸۲ میلیون تومان بود. تعجب می‌کنم برخی برای بازی با احساسات هواداران، این عدد را بالغ بر پنج میلیارد تومان اعلام کرده‌اند».

مددی همچنین تأکید کرد: «درباره میلیچ یک عددی به ذی‌حساب باشگاه پرداخت شد که این پول را صرف هزینه‌های دیگری از باشگاه کردیم و به فاصله چند روز بعد، همین عددی را که این عضو سابق هیئت مدیره (مهدی عبدیان) قصد داشت به میلیچ بدهد، از محل دیگری تأمین کردم و به میلیچ دادم که این اقدام به هیئت مدیره اعلام شد و سند آن هم وجود دارد».

بخش دیگری از صحبت‌های مشاور سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال مبلغ ورودی ۱۶۰ میلیارد تومان به این باشگاه بوده که فقط ۵۰ میلیارد آن بین بازیکنان و کادرفنی تقسیم شده است. مددی با جبهه‌گیری علیه نامداری در این خصوص خاطر نشان: «حتماً این عزیز (علی نامداری) باید مدارک و مستندات را ارائه کند، وگرنه باید در پیشگاه قانون پاسخگو باشد. تا این لحظه از طرف کارگزار بیش از ۹۰ میلیارد تومان پول تزریق شده است. همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره حدود ۲.۵ میلیارد تومان پرداخته کرده و مشاور محترم هم ۱۰ میلیارد داده است که بابت هر روز دیرکرد، باشگاه باید خسارت تأخیر را به ایشان پرداخت کند».

مددی این صحبت‌ها را در حالی مطرح کرد که برخی اسناد را هم مقابل دوربین نمایش می‌داد و معتقد بود که اسناد تمام پرداختی‌ها موجود است. با این حال طرح این مسئله که برخی در باشگاه قصد تعویض فرهاد مجیدی را داشتند، آن هم زمانی که این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مسابقاتش را پشت سر می‌گذاشت، مسئله جالب توجهی است که باید دید در نهایت به کجا ختم می‌شود.

iribnews.ir
tasnimnews.com
  • 14
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر