یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۲۱:۱۶ - ۰۷ فروردین ۱۴۰۱ کد خبر: ۱۴۰۱۰۱۰۰۷۹
فوتبال ایران

فیلم | بلیط‌ فروشی دیدار ایران و لبنان از سامانه footballeticket.ir

اصولی، سخنگوی فدراسیون فوتبال: به هیچ عنوان فروش بلیط دستی نداریم

بلیط‌فروشی از فردا از طریق سامانه https://footballeticket.ir انجام خواهد شد.

یک سوم ظرفیت استادیوم امام رضا(ع) بلیط‌فروشی انجام و از ساعت ۱۶ درهای ورزشگاه باز می‌شود.

آغاز بلیت فروشی ایران- لبنان از ساعت ۱۲
آنطور که فدراسیون فوتبال اعلام کرده، با توجه به مصوبات ستاد كرونا امكان فروش بليط تا سقف ظرفيت ٣٠٪ ورزشگاه امام رضا(ع) در مشهد مقدس فراهم شده و بليط فروشى اين بازى از ساعت ١٢ ظهر امروز از طريق سامانه Footballeticket.ir انجام خواهد شد.

بر اين اساس طبق پروتكل هاى مصوب علاقمندانى كه نسبت به تزريق حداقل دو دوز واكسن اقدام كرده اند و از تاريخ دوم تزريق حداقل ١٥ روز گذشته باشد طبق استعلام سامانه هوشمند با ورود كد ملى امكان دريافت بليط اين مسابقه را پيدا مى كنند. سامانه همچنين به صورت هوشمند و بر اساس بانك اطلاعاتى آنلاين از ثبت نام افراد مبتلا و داراى تست مثبت كرونا ممانعت به عمل خواهد آورد.

پس از تهيه بليط همراه داشتن كارت ملى جهت تطبيق اطلاعات شخصى در هنگام ورود به ورزشگاه الزامى بوده و بدون كارت ملى بليط تماشاى مسابقه در گيت هاى پيش بينى شده صادر نخواهد شد.

لازم به تاكيد است كه بليط فروشى اين مسابقه تنها به صورت آنلاين انجام خواهد شد و از علاقمندان درخواست مى شود به هيچ وجه جهت تهيه بليط حضورى به ورزشگاه مراجعه نكنند.

قرار است هر بلیط ۵۰ هزار تومان به هواداران فوتبال در مشهد فروخته شود.

گفتنى است مسابقه تيم هاى ملى فوتبال ايران و لبنان در هفته پايانى دور انتخابى رقابت هاى جام جهانى روز سه شنبه ساعت ١٦ در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

تکمیلی:/

 ‌‌وزیر بهداشت: اجازه حضور ۵۰ درصدی تماشاگران در دیدار ‌ایران با لبنان صادر شد
بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت گفت: با توجه به بهبود شرایط کرونایی برنامه داریم حضور تماشاگران در ورزشگاه تسهیل شود، در دیدار تیم ملی فوتبال ایران با لبنان اجازه حضور ۵۰ درصدی تماشاگران صادر شده و اگر شیوه نامه‌های بهداشتی به خوبی رعایت شود این رویه ادامه پیدا خواهد کرد.

اگر شیوه نامه‌ها رعایت نشود باز به شرایط بحرانی باز می‌گردیم.

  • 12
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۸
غیر قابل انتشار: ۱۰
جدیدترین
قدیمی ترین
بیط میخوام
خاک بر سر ما
نظری ندارم
مشاهده کامنت های بیشتر