شنبه ۰۵ اسفند ۱۴۰۲
۰۹:۱۲ - ۱۰ آذر ۱۴۰۲ کد خبر: ۱۴۰۲۰۹۰۰۷۲
فوتبال ایران

حمله یک فرد با چاقو به بازیکنان و کادر فنی تیم‌های امید فجر سپاسی و گل گهر/ ۲ نفر مجروح شدند

یک تماشاگر ۲ نفر از اعضای تیم امید فجرسپاسی را مجروح کرد.

به گزارش ایرنا، سرپرست تیم فوتبال امید گل‌گهر سیرجان با تشریح درگیری رخ داده در این شهر گفت: در ابتدا یک درگیری فوتبالی بین ۲ بازیکن ما و فجر سپاسی شیراز در دقیقه ۹۴ بازی شکل گرفت که باعث ورود مربیان داخل زمین شد و در همین حین یکی از تماشاگران وارد شده و ۲ نفر را با چاقو مجروح کرد.

مهدی امیرزاده افزود: باشگاه فجر سپاسی در خصوص ضربه مربیان مطلب کذبی را نوشته و تماشاگرانی که به درون زمین آمده بودند باعث این اتفاق شدند.

وی درباره این بازی طی عصر امروز اظهار داشت: براساس گزارشی که ناظر بازی می نویسد، وضعیت این بازی مشخص می شود اما ما تا ۲ دقیقه مانده به پایان بازی سه بر صفر جلو بودیم و به نظر می رسد که تیم مهمان دنبال بهانه جویی بود و درگیری را آغاز کرد.

سرپرست تیم فوتبال امید گل گهر سیرجان در تشریح این اتفاق گفت: تیم فجر سپاسی در صدر جدول رده بندی لیگ دسته یک کشور قرار دارد و این تیم پنج بازی گذشته خود را برده بود و فکر نمی کرد که در سیرجان سه گل از گل‌گهر دریافت کند.

وی در تشریح این درگیری نیز گفت: در دقایق پایانی وقت اضافه نیمه دوم، خطایی روی دروازه بان فجر سپاسی انجام شد و دروازه بان فجر درگیری را شروع کرد که با مشت به صورت بازیکن ما کوبید و پس از این اتفاق بازیکن و مربی ما اشتباه کردند که داخل زمین رفتند و باعث گسترش درگیری شدند و در میان شلوغی ها یک تماشاگر با چاقو به بازیکنان فجر حمله کرد و ۲ نفر مجروح شدند.

امیرزاده تصریح کرد: فیلم های بازی منتشر می شود و علت این درگیری مشخص خواهد شد.

باشگاه فجر سپاسی شیراز نیز با انتشار کلیپی مدعی شد که محسن نیسانی و عوامل این تیم با چاقو توسط کادر فنی گل گهر مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و راهی بیمارستان شدند.

در این خبر آمده است، در حالی که تا دقیقه ۹۰ تیم امید فجرسپاسی با نتیجه سه بر صفر از تیم گل گهر عقب بود، در دقایق پایانی درگیری درمیانه زمین بین بازیکنان رخ داد. کادرفنی تیم گل گهر سیرجان با چاقو به سمت بازیکنان تیم امید فجرسپاسی حمله ور شدند.

این خبر افزوده است، کادرفنی امید فجرشهیدسپاسی برای جلوگیری از حمله گل گهری ها وارد زمین مسابقه شدند که توسط شخصی که منتسب به باشگاه میزبان بود مورد ضربه چاقو قرار گرفتند و به شدت آسیب دیدند و راهی بیمارستان شدند.

بازی عصر امروز پنجشنبه تیم های فوتبال امید گل‌گهر سیرجان و فجر شهید سپاسی شیراز در چارچوب لیگ دسته یک امیدهای کشور در وقت های اضافه نیمه دوم به علت درگیری و چاقو خوردن ۲ نفر از اعضای تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز در حالی ناتمام ماند که تیم گل گهر با سه گل پیش بود.

بیانیه گل گهر در مورد درگیری با اعضای فجرسپاسی

باشگاه گل گهر سیرجان در خصوص درگیری پیش آمده در فوتبال امیدهای لیگ دسته اول فوتبال بیانیه به شرح زیر داد:

عصر پنجشنبه و از سری مسابقات لیگ دسته‌اول فوتبال امیدهای کشور، تیم‌های گل‌گهر و فجرسپاسی شیراز در سیرجان به مصاف هم رفتند که این دیدار در حالی که تا دقایق پایانی با نتیجه‌ی قاطع سه بر صفر به نفع گل‌گهر در جریان بود، با حرکت زشت دروازه‌بان فجرسپاسی که با مشت یکی از بازیکنان گل‌گهر را مصدوم کرد، به تنش کشیده شد. در همین رابطه باشگاه گل‌گهر لازم می‌داند توضیحاتی را در این زمینه ارائه دهد.

بر خلاف روایت باشگاه فجرسپاسی، شروع کننده درگیری همان‌گونه که در فیلم مسابقه قابل مشاهده است، دروازه‌بان این تیم بوده که متاسفانه با اقدامی زشت و زدن مشت به مهاجم گل‌گهر، مسابقه را به تنش کشیده است. متاسفانه بعد از این اتفاق، دو نفر از همراهان تیم فجرسپاسی با یکی از تماشاگران و یکی از اعضای کادرفنی گل‌گهر درگیر می‌شوند و سبب می‌شوند، درگیری‌ها شدت پیدا کند. 

باشگاه گل‌گهر ضمن تقبیح حرکت زشت دروازه‌بان حریف و همراهان باشگاه فجرسپاسی، صراحتا اعلام می‌کند که این تماشاگر‌ بر خلاف ادعای باشگاه فجرسپاسی که او را منتسب به گل‌گهر کرده، هیچ ارتباط کاری با باشگاه گل‌گهر ندارد و بعد از درگیری هم توسط پلیس بازداشت شده است. عضو کادرفنی تیم امید گل‌گهر نیز به خاطر شرکت در درگیری‌ها، بلافاصله از سوی باشگاه گل‌گهر اخراج و به کمیته انضباطی معرفی شده است. 

بعد از پایان تنش‌ها و علی‌رغم اصرار چندباره ناظر بازی، کادر فنی فجرسپاسی حاضر به ادامه بازی نمی‌شوند. حرکتی که این ظن را تقویت می‌کند که حریف برای فرار از شکست سنگین سه بر صفر، به حربه ایجاد تنش و ناتمام گذاشتن بازی متوسل شده تا شاید با این اقدام و تیری در تاریکی انداختن، ورق را در خارج از زمین مسابقه به نفع خود برگرداند.

در پایان باشگاه گل‌گهر، تاکید می‌کند که همواره رعایت اخلاق را به کسب نتیجه ترجیح داده و بعد از این بازی نیز، علی‌رغم دلخوری از اتفاقات پیش آمده، نهایت همکاری و همراهی را با اعضای تیم و باشگاه فجرسپاسی انجام داده است.

footballi.net
irna.ir
  • 16
  • 5
۵۰%
نظر شما چیست؟
انتشار یافته: ۰
در انتظار بررسی:۰
غیر قابل انتشار: ۰
جدیدترین
قدیمی ترین
مشاهده کامنت های بیشتر